Hornerio byla pakrypo netikėta linkme (74)

Hornerio byla pakrypo netikėta linkme
logo Kovo 01 d. 06:45, Getty Images/Red Bull Content Pool nuotr.

Ketvirtadienio vėlų vakarą aukšti „Formulės-1“ ir FIA pareigÅ«nai, o taip pat lenktynėse dirbantys žurnalistai iš anoniminio šaltinio gavo elektroninį laišką su nuoroda į Google Drive, kur padėti 79 failai, kurie, pasak šaltinio, yra įrodymai iš vadinamosios „Hornerio bylos“.

Tarp minėtų failų yra Hornerio susirašinėjimo su komandos darbuotoja kopijos, kur ji kaltina „Red Bull“ vadovą netinkamu elgesiu, taip pat paskelbtos įvairios nuotraukos. Šių failų tikrumas šiuo metu dar nėra įrodytas, o pats Christianas Horneris kategoriškai atsisakė komentuoti šÄ¯ informacijos nutekinimą.

„Aš nekomentuosiu anoniminės spekuliacijos, - atrėžė „Red Bull“ vadovas. - Bet pasikartosiu: aš visada neigiau šiuos kaltinimus. Gerbiu nepriklausomo tyrimo nešališkumą ir bendradarbiavau visuose tyrimo etapuose.

Nepriklausomas specialistas atliko kruopštų ir sąžiningą tyrimą, kuris užsibaigė skundo atmetimu. Aš šiuo metu esu susikaupęs ties naujojo sezono pradžia“.

Elektroninis laiškas buvo išsiuntinėtas praėjus lygiai parai po to, kai „Red Bull“ koncernas išleido pranešimą, kuriame sakoma, kad skundas prieš C. Hornerį yra atmestas.

Netrukus po to, kai buvo gautas anoniminis laiškas, didžiausių britų leidinių redakcijos gavo pranešimus iš teisininkų, kuriuose sakoma, kad jei minėti failai bus paskelbti, žiniasklaida bus paduota į teismą.Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
YZF
IP: 20135ae | 03/01 07:54 Atsakyti
Nebloga darbuotoja, ane? Tipine 'Me Too' siuksle. Is susirasinejimu aiskiai matosi kad sutinka bendrauti, atraso i zinutes ir viskas jai gerai, bet 'del kazkokiu priezasciu' po to prasideda santazas. Ir jauciasi ant tiek 'nuskriausta nepadoriu vadovo elgesiu' kad dar ir paviesina privacia informacija visam pasauliui. Hornerio vietoje as ja i teisma paduociau kad suprastu kas cia is tikruju nepadoriai elgiasi.
Topo
IP: 689c012 | 03/01 07:28 Atsakyti
O paskui visos skundžiasi kodėl niekas moterų kolektyvuos nenori turėti.
Lemma
IP: 909efe4 | 03/01 07:18 Atsakyti
Primena moterišką kerštą... Vis labiau darosi panašu į meilę be atsako...
lolol
IP: ae918c1 | 03/01 08:12 Atsakyti
YZF
03/01 07:54

Nebloga darbuotoja, ane? Tipine 'Me Too' siuksle. Is susirasinejimu ai... skaityti daugiau

tu gal jau raminkis įrodinėti koks šiukšlė esi bandydamas išteisinti savo dievukus.
YZF
IP: 4ddb500 | 03/01 08:52 Atsakyti
Luuna
03/01 08:36

O jus pagalvokit jeigu cia butu jusu zmona, mama, sese? Jei prie jos s... skaityti daugiau

Tu paskaityk tuos susirasinejimus. Koks dar seksualiai priekabiautu. Ji pati dalyvavo visame procese, savo noru, ir garantuotai nusprende pasantazuoti Horneri kad ispesti is jo pinigu. Bet matyt nesigavo, tai viska ir paviesino. Tai suktas ir is anksto suplanuotas planas. Atmerk akis.
Sakykit
IP: aed98f4 | 03/01 09:22 Atsakyti
sakykit ka norit,bet Horneris d.e bilas geras. Tokiose pareigose ir taip prasileist, cia asilu reikia buti. susikurk kita accounta kur nefiguruotu tavo nei vardo nei pavardes nei nuotraukų,ir siuntinek jai bbio foto,kad niekas neirodytu kad čia tu,tada niekas nieko neirodys..o dabar ka pusdurnis prisidare per savo durna galva...
Luuna
IP: a8d6427 | 03/01 08:36 Atsakyti
O jus pagalvokit jeigu cia butu jusu zmona, mama, sese? Jei prie jos seksualiai priekabiautu ar irgi zvengtumet, kad oj klasikinis piktos bobos elgesys. Taigi garantuotai ja atleido, liko mergina be darbo ir toliau matyt siekia teisingumo.
×

TOP naujienos

Spėlionės TOP

# Vartotojas Taškai
1. f1a 1005
2. mantioras 1001
3. Tadux15 1000
4. Kęstutis Šimkus 991
5. Giriby 983