IndyCar. C. Kimballas Teksase pagerino rekordą, iškovojo „pole“

logo 2017 Birželio 10 d. 10:56, IndyCar

„Ganassi“ lenktynininkas Charlie Kimballas pagerino Teksaso trasos rekordą ir iškovojo pirmąją „pole“ poziciją savo „IndyCar“ karjeroje.

Įveikęs du ratus amerikietis užfiksavo 222,2556 mylių/h (357,690 km/h) vidutinį greitį. C. Kimballas kvalifikacijoje įveikė komandos draugą Scottą Dixoną, kuris užfiksavo 222,516 mylių/h greitį.

Iš antrosios startinės eilės lenktynes Teksase pradės „Andretti“ ekipos atstovas Alexanderis Rossi, kuris greičiu pranoko trečiąjį „Ganassi“ pilotą Tony Kanaaną, iškovojusį ketvirtą vietą.

Greičiu nustebino Estebeną Gutierrezą „Coyne“ komandoje pakeitęs Tristanas Vautier. Prancūzas iškovojo penktą startinę poziciją.

Buvęs F-1 pilotas Maxas Chiltonas kvalifikacijoje aplenkė Mikhailą Aleshiną, Takumą Sato ir iškovojo šeštą startinę poziciją.

Naujai išasfaltuotoje Teksaso trasoje dominavo sportininkai, pilotavę bolidus su „Honda“ varikliais. Aštuoni iš jų kvalifikacijoje pateko į greičiausiųjų dešimtuką.

„Chevrolet“ atstovai, „Penske“ pilotai, Willas Poweris ir Helio Castronevesas liko devintoje ir dešimtoje vietose.

Praėjusį savaitgalį dvi pergales Detroite iškovojęs Grahamas Rahalas šio savaitgalio varžybas pradės iš vienuoliktos pozicijos.

„IndyCar“ lenktynės Teksaso trasoje prasidės naktį iš šeštadienio į sekmadienį 03:30 val. Lietuvos laiku.