IndyCar. Indianapolio GP lenktynes iš „pole“ pozicijos pradės W. Poweris

logo 2017 Gegužės 13 d. 01:45, IndyCar

Willas Poweris buvo greičiausias Indianapolio trasoje vykusioje kvalifikacijoje, o į čempionatą trumpam sugrįžęs Juanas Pablo Montoya pateko į greičiausiųjų penketuką.

Australas buvo greičiausias ne tik treniruotėse, bet ir visose kvalifikacijos dalyse bei pagerino trasos rekordą vieną ratą įveikęs per 1 min. 07,7044 sek. Į paskutinę kvalifikacijos dalį, kurioje varžėsi šeši greičiausi sportininkai, pateko keturi iš penkių „Penske“ komandos lenktynininkų.

Helio Castronevesas, pirmose dvejose kvalifikacijose dalyse įveikęs tik po vieną greitą ratą, iškovojo antrą startinę vietą, nuo W. Powerio atsilikęs daugiau nei keturiomis dešimtosiomis sekundės dalimis. Tuo tarpu kitas „Penske“ pilotas Josefas Newgardenas liko trečias.

Į greičiausiųjų šeštuką taip pat pateko „Ganassi“ atstovas Scottas Dixonas ir kurį laiką čempionate pirmavęs Sebastienas Bourdais, kvalifikacijoje atitinkamai iškovoję ketvirtą ir šeštą vietas.

Čempiono titulą ginantis Simonas Pagenaud liko už greičiausiųjų šešeto borto. Prancūzą antroje kvalifikacijos dalyje greičiu pranoko tėvynainis S. Bourdais.

Grahamas Rahalas, treniruotėse susidūręs su techninėmis problemomis, kvalifikacijoje greičiu neišsiskyrė ir lenktynes turės pradėti iš prišpaskutinės startinės eilės.

Į antrąją kvalifikacijos dalį taip pat nepateko du „Ganassi“ ekipos pilotai – Maxas Chiltonas bei Charlie Kimballas.

Indianapolio Grandi Prix lenktynės šeštadienį prasidės 21:40 val. Lietuvos laiku.