IndyCar. San Paulas: kvalifikacija

logo 2011 Balandžio 30 d. 23:04, IndyCar
Šiandien San Paulo (Brazilija) trasoje vykusioje kvalifikacijoje ir vėl nepralenkiamas buvo Willas Poweris. Šiuo rezultatu itin patenkintas Rogeris Penske, kurio ekipai tai 200-oji „pole“ pozicija.
Beveik puse sekundės nuo kvalifikacijos nugalėtojo atsiliko antroje vietoje likęs Ryanas Hunteris-Reay‘us. Amerikietis San Paulo trasoje buvo tik 0,09 sek. greitesnis už „Ganassi“ pilotą Scottą Dixoną. Pastarasis lenktynes pradės trečias.
Po sunkių pirmųjų trijų etapų geresnę formą Brazilijoje pademonstravo Grahamas Rahalas. Amerikietis pateko į paskutinę kvalifikacijos dalį ir iškovojo penktąją startinę vietą.
Geriausiai iš vietinių herojų pasirodė „Penske“ ekipos pilotas Helio Castronevesas. Brazilas rytojaus lenktynes pradės septintas.
Po prasto pasirodymo laisvosiose treniruotėse, vis dar su riešo įtvaru lenktyniaujantis Justinas Wilsonas kvalifikacijoje užėmė aštuntąją vietą.
Geriausiai iš čempionato debiutantų sekėsi Jamesui Hinchcliffe‘ui. Kanadietis buvo greitesnis už daugelį labiau patyrusių varžovų ir iškovojo vienuoliktą startinę poziciją.
Nemaloniai vietinius nustebino Tony Kanaanas. Brazilas net nepateko į antrą kvalifikacijos dalį ir rytojaus lenktynes turės pradėti tik penkioliktas.
Dar labiau nepasisekė kitam KV ekipos pilotui E.J. Viso. Venesuelietis laisvųjų treniruočių metu sudaužė bolidą ir kvalifikacijoje nedalyvavo.
Rytoj San Paulo trasoje įvyksiančios varžybos prasidės 19:20 val. Lietuvos laiku.