IndyCar. St. Petersburge iš „pole“ pozicijos startuos C. Herta

logo 2021 Balandžio 24 d. 23:08, Joe Skibinski / IndyCar

St. Petersburgo miesto trasoje vykusioje „IndyCar“ kvalifikacijoje geriausią rezultatą užfiksavo Coltonas Herta. Amerikietis, vieną ratą įveikęs per 1 min. 00,321 sek., iškovojo penktąją „pole“ karjeroje.

Gerą tempą treniruotėse demonstravęs „Shank“ komandos lenktynininkas Jackas Harvey liko antras. Tuo tarpu trečią rezultatą užfiksavęs Josefas Newgardenas rytoj sieks trečiosios iš eilės pergalės St. Petersburgo miesto trasoje.

Į paskutinę kvalifikacijos dalį, kurioje varžosi šeši greičiausi sportininkai, pateko prancūzų duetas - Simonas Pagenaud ir Sebastienas Bourdais. Prancūzai iškovojo atitinkamai ketvirtą ir penktą startines vietas.

Prieš savaitę Barberio trasoje vykusioje kvalifikacijoje „pole“ iškovojęs „McLaren“ atstovas Patricio O‘Wardas šį kartą liko šeštas.

Nesėkmingai kvalifikacija susiklostė „Penske“ lenktynininkui Willui Poweriui. Praeityje ne kartą St. Petersburge „pole“ poziciją iškovojęs australas šį kartą neišvengė kontakto su apsaugine siena ir apgadinęs bolidą liko tik 20-as.

Pirmose šių metų sezono lenktynėse triumfavęs Alexas Palou Floridos valstijoje vykusioje kvalifikacijoje užfiksavo dešimtą rezultatą.

Priešingai nei pirmame etape, šį kartą geru rezultatu negali pasigirti čempionato naujokas Romainas Grosjeanas. Prancūzas baigė pasirodymą jau po pirmųjų važiavimų ir antrąsias sezono lenktynes pradės tik iš devintosios eilės, startuodamas greta Felixo Rosenqvisto.

Antrosios šių metų „IndyCar“ sezono lenktynės prasidės sekmadienį 19:30 val. Lietuvos laiku.