Ir vėl padangos... (77)

Ir vėl padangos...
logo 2003 Lapkričio 01 d. 09:22, Thomas Meltzer
„Williams“ komandos techninis direktorius Patrickas Headas teigia, kad „Ferrari“, nusižengdama taisyklėms, naudoja nevienodo mišinio padangas.
Kaip visi puikiai žinome, po lenktynių Vengrijoje „Ferrari“ komanda pasiskundė FIA, kad „Michelin“ padangos yra platesnės, nei leidžiama ir tai suteikia jas naudojančioms komandoms greičio persvarą. Kalba tąsyk daugiausia ėjo būtent apie „Williams“.
Pažeidimų nebuvo rasta, bet tuo kova užkulisiuose nesibaigė – po lenktynių Monzoje visų akys nukrypo į „Ferrari“, nes atsirado įtarimų, kad „Bridgstone“ tiekia šiai komanda skirtingo mišinio padangas.
Anot P.Heado, lenktyniaujant Monzoje derinys, kad kairioji priekinė ir dešinioji galinė padangos būtų kietesnio mišinio, o dešinioji priekinė ir kairioji galinė – „minkštos“, suteikia pranašumą prieš vienodo mišinio padangomis važiuojančius bolidus.
FIA tada po lenktynių paėmė dvi (labai keista, kodėl ne visas keturias) „Ferrari“ „Bridgestone“ padangas tyrimams. Buvo pasakyta, kad tyrimas užtruks kelias savaites, deja, rezultatų nesulaukėme iki šiol... P.Headas teigia, kad jei jų ir sulauktume, tikrai nenustebtume, nes nesunku tyrimams paimti reikiamą padangų derinį, kurių mišinys nesiskirs.
Sakoma, kad ginklais po mūšio nemosuojama, o mūšis šių metų čempionate jau baigėsi. Bet ar ne per dažnai iškyla keistų faktų apie „Ferrari“ ir FIA bendradarbiavimą?

Komentarai (77)
Brooklyn
| 11/11 18:58 Atsakyti
Padangu karas, rodos, virsta tikru karu tarp komandu.
virgissss
| 11/06 08:58 Atsakyti
bmw racer>>Laukiu, bus idomu...Ar vakar bandei vakare F-1 www paziureti,serveris neveike.Mes jau taip adminams isikirtom, kad visiems bana dejo, gal jau visai pasiklydo nesaliskumuose:)))
Angelas
| 11/05 16:11 Atsakyti
nu tox straipsnis tikrai dawg minciu apie adminus sukelia.. xebra, jus tikrai nesaliski.. pz.. man taj asmenishkai visishkaj dzin, bet taj objektyvumo sitam straipsni nulis, ir dar apvalus.. kitajs metajs gal man ish kart pasirashyt saw raudona kortele uzh taj kad ishtarsiu 'forza ferrari'?
bmw racer
| 11/05 13:40 Atsakyti
virgissss> jeigu jau dabar adminai nesaliski, tai palauk sezono pradzios...
virgissss
| 11/04 16:09 Atsakyti
Treneris>>Vel beviltiskumo taktikos apraiska...Verkslenkit visi ir toliau.Pabandykit priverkti iki to, kad kazkas kitas laimetu champa
Treneris
| 11/04 16:03 Atsakyti
Virgisss >matai,problema,kad Sumisko gero tik pernai normaliai laimejo, o visi kiti pasiekimai "pelnyti" tokiais budais kaip symet, va todel ir slykstu ziuret. Ir gaila, kad gerbejais save vadina tiek, kurie sako, kad tikslas patenkina priemones. Cia tipo - jus mylit Sumy, mes duosim jums jo pergaliu - ateikit ir ziurekit. Okur tada sportas?
virgissss
| 11/04 15:40 Atsakyti
bmw racer>>O ar ne tiesa pasakiau?Visi tik ir varo ant FERRARI'iu, net ADMINAI ir tie jau nebegali nesaliskais likti (pats esu tai patyres).Jei bmw butu visu demesio centre ir mesinejama po kauleli, ieskoma prie ko prisikabinti, nors viskas butu vien tik ispustas burbulas?Ar tau neatrodytu, jog tai kazkokia nesamone?Ar tai nepradetu uzknisti?Manau, kad tai vyksta del to, kad kai kurios komandos negalejo ar neturejo sancu laimeti champo, todel dabar bando FERRARI'imas gyvenima kartinti ir per skandalus sau pripazinima igyti...
rae
| 11/04 15:01 Atsakyti
mssaul> richtig mane jau pradeda uzknisti adminu saliskumas
mssaul
| 11/04 14:30 Atsakyti
Labai jau vienpusiškai skamba publikacijos paskutinis sakinys
bmw racer
| 11/04 14:30 Atsakyti
virgissss>> o tu meslasviedi puikiai ismanai, kad savo "isminties" perliukus visiems dalini?!
×

TOP naujienos

F-1.lt pulsas