IRL. S. Dixono pergalė Majamyje

logo 2008 Kovo 30 d. 17:50, Firestone Racing
Scottas Dixonas, pasinaudojęs Tony Kanaano nesėkme, Majamyje iškovojo 12 pergalę savo karjeroje ir pirmą šių metų sezone, Majamyje.
Likus septyniems ratams, „Andretti – Green Racing“ komandos lenktynininkas Tony Kanaanas lenktynėse pirmavo. Tačiau ne kartą ratu aplenktas Ernesto Viso trasoje apsisuko ir tuo pačiu kliudė brazilo bolidą.
S.Dixonas, kuris lenktynėse pirmavo 67 ratus iš 200, grįžo į lyderio poziciją po to kai iš naujo buvo duotas lenktynių startas likus vos 3 ratams iki jų pabaigos. Tuo tarpu T.Kannanas, su pažeistu dešiniuoju priekiniu bolido ratu praleido į priekį dauguma varžovų ir finišavo aštuntas.
„Tony Kanaanas turėjo puikų bolidą. Mes atsilikome važiuojant ilgas distancijas, tačiau sugebėjome priartėti tik sustojimų dėka, vyrukai tikrai puikiai padirbėjo. Tiesiog fantastiškos lenktynės“, - įspūdžiais dalinosi lenktynių nugalėtojas.
Tai buvo ketvirta iš eilės „Ganassi“ komandos pergalė Majamio trasoje. Ankstesnes pergales komandai čia iškovojo britas Danielius Wheldonas.
Lenktynėse kurį laką pirmavęs Marco Andretti finišavos antras. Iš kart už jo finišo liniją kirto D. Wheldonas, kuris lenktynėse startavo iš 22 pozicijos.
„Vision“ komandos lenktynininkas Edas Carpenteris finišavo penktas, nors startavo iš 24-ios pozicijos. Tiesa, amerikietis po kvalifikacijos buvo antras, tačiau abu „Vision“ komandos bolidai nepraėjo techninės apžiūros, todėl abu pilotai lenktynes tūrėjo pradėti iš paskutiniųjų starto pozicijų.
Oriolis Servia finišavęs dvyliktas, pasirodė geriausiai tarp lenktynininkų, kurie perėjo iš „Champ Car“ čempionato, nors ir atsiliko nuo lyderio 5 ratais.
Lenktynėse geltonos vėliavos buvo parodytos tik tris kartus. Pirmą kartą dėl nuolaužų trasoje 18-tame rate, antrą kartą dėl Milkos Duno apsisukimo, po kurio lenktynės baigėsi ir Ryanui Briscoe (127 rate) ir trečią kartą dėl Viso suktuko, kuris atėmė iš T.Kanaano jau rankose turėtą pergalę.