„Haas Automation“ padavė G. Steinerį į teismą (1)

„Haas Automation“ padavė G. Steinerį į teismą
logo Gegužės 13 d. 17:30, Haas F1 Team

Praėjusią žiemą F-1 pasaulį sukrėtė žinia, jog „Haas“ nusprendė atsisveikinti su ilgamečiu komandos vadovu Guentheriu Steineriu. Vėliau ėmė aiškėti, kad išsiskyrimas su charizmatiškuoju italu veikiausiai nebuvo itin draugiškas.

Pats G. Steineris ne kartą santūriai įgėlė „Haas“, o dabar pusių priešprieša perėjo į dar aukštesnį lygį.

G. Steineris prieš kurį laiką išleido savo pirmąją knygą „Surviving to Drive“. Dabar skelbiama, kad „Haas Automation“ padavė buvusį vadovą į teismą, už tai, jog jis savo knygoje naudoja komandos prekinį ženklą. Pavyzdžiui, net ant knygos viršelio galima išvysti ne tik buvusį komandos vadovą, bet ir „Haas“ F-1 automobilį.

Skelbiama, jog „Haas Automation“ prieš kreipdamasi į teismą įspėjo G. Steinerį, tačiau jis nesiėmė jokių veiksmų, todėl nebuvo kitos išeities tik pateikti ieškinį.

„Haas Automation“ savo pareiškime rašo: „Steineris parduoda ir reklamuoja savo kūrinį įvairiose žiniasklaidos priemonėse, o tai pažeidžia mūsų intelektualinės nuosavybės teises. Internete prieinama informacija rodo, kad nuo 2024-ųjų sausio Steinerio knygos pardavimai viršijo 150 tūkstančių vienetų ir atnešė mažiausiai 4,5 milijono JAV dolerių pajamų“.Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
Ghhmm
IP: 77c3f35 | 05/14 08:05 Atsakyti
Tipo, reklamuoja jų brandą, o ne plagijuoja jų intelektinę nuosavybę. Haas nori %?-nemanau. Kerštas matyt :)
×

TOP naujienos

Spėlionės TOP

# Vartotojas Taškai
1. Darius Linkevicius 1504
2. mantioras 1504
3. Tadas Misevičius 1499
4. Giriby 1482
5. Tadux15 1472