J. Buttonas buvo priverstas apsilankyti ligoninėje (1)

J. Buttonas buvo priverstas apsilankyti ligoninėje
logo 2016 Liepos 29 d. 23:25, McLaren
„McLaren“ pilotui Jensonui Buttonui šiandien Vokietijoje įvykusios antrosios treniruotės susiklostė toli gražu ne taip, kaip jis norėjo. Sportininkas dėl pradėjusios skaudėti kairiosios akies buvo priverstas apsilankyti Manheimo ligoninėje, kur po atliktų tyrimų buvo pašalintas svetimkūnis.
Sportininkas po pietų vykusiuose važiavimuose įveikė tik 16 ratų. Dėl akies dirginimo pilotas buvo priverstas anksčiau laiko baigti pasirodymą ir turėjo apsilankyti ligoninėje.
„Viskas gerai, man tiesiog kažkas pateko į akį“, – sakė J. Buttonas.
„Tai buvo kažkokia anglies pluošto dalelė, kurią pašalino. Teko su tuo susidurti anksčiau. Maža anglies pluošto dalelė nuo stabdžių buvo patekusi į akį. Tai tikrai nebuvo dulkė. Hockenheime jie neturėjo reikiamos įrangos, tad turėjau nuvykti pasitikrinti į ligoninę. Jie kažką rado, išplovė ir pašalino, tad dabar viskas yra gerai. Buvo labai skausminga, todėl sustojau gana anksti.“
J. Buttonas treniruotes baigė aštuntas, nuo geriausią rezultatą užfiksavusio Nico Rosbergo atsilikęs beveik pusantros sekundės.
[gallery id=1205 rand=rand]

Komentarai (1)
Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
8_Titulas
| 07/30 11:39 Atsakyti
Vel Aldonijus užsiima nešvariais žaidimais! Mėto anglies plokštes Batonui į akis... Bet anas ir su viena akim greitesnis už jį!
×

TOP naujienos

F-1.lt pulsas