J. Buttonas įvertino dviejų sustojimų taisyklę Monake: tai šaipymasis

J. Buttonas įvertino dviejų sustojimų taisyklę Monake: tai šaipymasis
logo 2025 Gegužės 27 d. 09:05, Stop kadras

„Sky Sports F1“ ekspertui bei „Formulės-1“ čempiono Jensono Buttono nesužavėjo įvesta dviejų sustojimų taisyklė Monake.

Brito manymu, tam tikros situacijos atrodė kvailos.

„Kai komandos naudojasi vienu lenktynininku padėti kitam lenktynininkui važiuojant šešiomis sekundėmis lėčiau, tai atrodė šiek tiek kvaila.

Turėjome ir George'ą, kuris kilpos pagalba bando peršokti Alboną. Jis bandė išsiveržti į priekį bei ten susikurti pranašumą. Tai šaipymasis iš lenktynių. Nesuveikė (du privalomi sustojimai). Labai smagu, kad pabandėme, tačiau reikia surasti dar vieną kelią keisti dalykus.

Vaikai nori į „Formulė-1“ patekti dėl to, nes tu lenktyniauji greitai, o čia Monako viskas pasisuko apie lėtą vairavimą gelbėjant savo komandos draugą. Lenktynininkai gėdijasi, tačiau jie padarė, ką turėjo, nes reikėjo pelnyti taškus“, – teigė J. Buttonas.


Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
×

TOP naujienos

F-1.lt pulsas