J. Palmeris: Grosjeano veiksmai buvo pavojingi (3)

J. Palmeris: Grosjeano veiksmai buvo pavojingi
logo 2018 Gegužės 16 d. 09:40, Haas / LAT Images

Romainas Grosjeanas išprovokavo rimtą avariją pirmajame Ispanijos GP etapo rate ir buvo nubaustas trijų starto pozicijų bauda Monake. Buvęs „Formulės-1“ lenktynininkas Jolyonas Palmeris taip pat mano, kad Romaino veiksmai buvo pavojingi...

Jolyonas Palmeris: „Romainas pergyvena sudėtingą periodą savo karjeroje ir avarija pirmajame Ispanijos GP rate gali tapti žemiausiu jos tašku. Aš neatsimenu panašių incidentų, manau, kad teisėjai taip pat – būtent todėl jie jį nubaudė. Tai blogiausias Grosjeano incidentas iš visų, kokius jam teko pergyventi šiais metais.

Nesuprantu, kodėl jis taip ilgai spaudė akseleratoriaus pedalą. Rezultatas – jo mašina slysdama sugrįžo į trasos vidurį ir sukėlė dūmų debesį vienoje iš greičiausių ir sudėtingiausių trasos dalių. Buvo akivaizdu, kad jis užkabins ką nors. Galiu tik nuspėti, kad jis taip veikė iš nusivylimo praradęs keletą pozicijų starte.

Grosjeano veiksmai buvo beprotiški ir labai pavojingi. Pierre Gasly ir Nico Hulkenbergas nematė jo dūmų kamuolyje ir nesugebėjo išvengti susidūrimo. Jei Grosjeanas stabdytų apsisukimo metu, o būtent tai turėtų būti instinktyvūs bet kokio piloto veiksmai, jis liktų išorinėje trasos dalyje – ir galėtų tęsti judėjimą.

Antra vertus, R. Grosjeanas yra pakankamai greitas, kad pasiektų puikių rezultatų ir jis turi laiko, kad viską ištaisyti. Visų pirma, jam reikia pravėdinti galvą, kaip jis tai padarė 2012 metais po nušalinimo iš lenktynių dėl serijos avarijų pirmajame rate. Tada pas jį viskas išėjo ir dabar reikia viską pradėti nuo pradžių, pasakius sau, kad naujas sezonas sudarytas iš 16 etapų ir prasideda Monake.

Žinoma, tai nepadės išvengti baudos prarandant pozicijas trasoje, kurioje neįmanoma lenkti, bet jis turi pamiršti praeitį ir judėti toliau“.

Komentarai (3)


Lexxus
| 2018 Gegužės 16 d. 21:47
Supratau, kad Micius su db jau seniai peršokę Joylono lygį, bolide ne vieną pūdą druskos išprakaitavę. Oho.
Micius
| 2018 Gegužės 16 d. 18:31
Jolyonas tikrai pasaulio pripažintas talentas, jo nuomonė labai vertinama :)
db
| 2018 Gegužės 16 d. 17:55
Ačiū, jolyonai, už komentarą tavo nuomonė irrelevant jau seniai
×

F-1.lt pulsas