J. Stewartas: S. Vettelis pasielgė neatsakingai

logo 2017 Liepos 01 d. 09:09, Jaguar

F-1 čempionas Jackie Stewartas, neseniai teigęs, kad Lewisas Hamiltonas turėtų dalinai prisiimti kaltę dėl to kas nutiko Azerbaidžano GP metu, pareiškė, jog tyčia į varžovą bolidu atsitrenkęs Sebastianas Vettelis pasielgė neatsakingai.

Škoto teigimu, vokietis nesugebėjo sutvardyti emocijų, dėl to pasielgė netinkamai.

„Be jokios abejonės Sebastianas pasielgė blogai. Atsitrenkdamas į Lewisą jis tiesiog pasielgė neatsakingai“, - teigė J. Stewartas.

„Ar tai buvo pykčio proveržio akimirka, ar kažkas kita, bet jam taip nederėjo elgtis. Bet yra ir kita tos situacijos pusė, kuri, mano nuomone, yra svarbesnė. Tai nutiko Lewisui visiškai atleidus akseleratoriaus pedalą arba akimirkai pristabdžius bolidą. Nei vienas iš sportininkų, kurie važiavo paskui jį, to nesitikėjo.“

„Sebastianas, kurio reakcija tikrai nėra prasta, neturėdamas blogų tikslų, atsitrenkė į Lewiso bolido galą. Jis ir visi kiti sportininkai tuo metu jau buvo pasiruošę įsibėgėti, nes saugos automobilis tuo metu buvo toli priekyje.“

„Lewisas išprovokavo tokius Sebastiano veiksmus. Deja, bet Sebas nesusitvarkė su emocijomis ir tuo metu turbūt negalvojo ką daro. Atsitrenkdamas į Lewiso bolidą jis pasielgė tikrai blogai. Manau, kad tai buvo didžiulė klaida.“


Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
×

TOP naujienos

F-1.lt pulsas