J. Todtas: Bahreine bandysime pasirodyti geriau

J. Todtas: Bahreine bandysime pasirodyti geriau
logo 2007 Balandžio 09 d. 15:31, Ferrari
„Ferrari“ vadovas Jeanas Todtas po Malaizijos GP lenktynių surengtame tradiciniame pokalbyje su žurnalistais pažymėjo, kad šį savaitgalį vyksiančiose Bahreino GP varžybose jo vadovaujama komanda turėtų pasirodyti geriau.
„Manau, kad būsime pajėgūs. Prieš tris savaites visi tvirtino, kad esame neįveikiami. Mes, tuo tarpu, teigėme, kad taip nėra. Dabar visi mus laiko visiškai sutriuškintais. Na, taip irgi nėra. Turime bolidą, kuriuo tikimės Bahreine startuoti geriau“, - sekmadienį kalbėjo J. Todtas.
Prancūzas pripažino, kad „Ferrari“ yra nusivylę lenktynių Sepange rezultatais, kuriuos, pasak jo, lėmė prastas startas. Vis dėlto, „Ferrari“ vadovas pripažino, kad konkurentai šįkart buvo paprasčiausiai stipresni.
„Be abejo, esame nusivylę, nes po kvalifikacijos, vieną bolidą turėdami pirmoje, kitą – trečioje vietoje, tikėjomės geresnių rezultatų. Visi puikiai matė, kad mūsų lenktynės nukentėjo jau starto metu, kai Felipe startavo ne taip gerai, kaip tikėjomės, du pralenkė Felipe, vienas – Kimi“, - pasakojo J. Todtas.
„Tada visi galėjo matyti, kaip Felipe, bandydamas aplenkti Hamiltoną, padarė klaidą ir į priekį praleido dar du bolidus. Po to mes nesugebėjome kilti rikiuote, kovėmės su tikrai stipriomis komandomis. Šiandien paprasčiausiai jie buvo geresni ir nusipelnė sėkmės“, - aiškino vadovas.
„Daugiau neturiu ką pasakyti. Kitą savaitę bandysime pasirodyti geriau“, - pridūrė jis.
J. Todtas paneigė, kad trečioje vietoje finišavusio Kimi Raikkoneno galimybes šiose lenktynėse stipriai apribojo ne visu pajėgumu veikęs „Ferrari“ variklis. Tai, pasak prancūzo, lėmė tik vienos dešimtosios sekundės dalies skirtumą vieno rato metu.
„Jūs visi žinote, kad mes buvome susirūpinę dėl to, kad Australijoje nutekėjo vanduo, tačiau nematėme jokių priežasčių, dėl kurių būtume turėję keisti variklį. Tačiau pagalvojome, kad būtų protinga to nepamiršti ir nenaudoti viso variklio potencialo. Nepaisant to, mes kalbame tik apie vieną dešimtąją sekundės dalį per ratą“, - pabrėžė jis.
„Ferrari“ komanda po lenktynių Malaizijoje ir toliau užima antrąją vietą „Formulės-1“ čempionato Konstruktorių taurės įskaitoje. Italai nuo „McLaren“ šiuo metu atsilieka 9 taškais.


Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
×

TOP naujienos

Spėlionės TOP

# Vartotojas Taškai
1. Darius Linkevicius 2118
2. mantioras 2064
3. Beržas 2063
4. Valode 2062
5. Giriby 2061