J. Todtas: pasakiau Wolffui ir Horneriui, kad negaliu kištis

J. Todtas: pasakiau Wolffui ir Horneriui, kad negaliu kištis
logo 2023 Balandžio 09 d. 19:14, Formula-E

FIA prezidento Jeano Todto įgaliojimai pasibaigė po trijų dienų praėjus 2021 metų Abu Dabio GP etapui, kurio rezultatai pasaulio sporto visuomenėje sukėlė nevienareikšmiškus vertinimus. Maxas Verstappenas tada tapo pasaulio čempionu, paskutiniame rate po restarto aplenkęs Lewisą Hamiltoną. Tačiau sprendimai, kuriuos priėmė buvęs FIA lenktynių direktorius Michaelas Masi, buvo labai prieštaringi.

Tų lenktynių eigos aiškinimasis, kuris privedė prie M. Masi atstatydinimo, vyko jau prie naujojo FIA prezidento, kai rinkimus laimėjo Mohammedas bin Sulayemas.

Tada J. Todto Abu Dabyje nebuvo, tačiau dviejų komandų vadovai – Christianas Horneris ir Toto Wolffas, kurių sportininkai kovojo dėl titulo, skambino Todtui ir prašÄ— įsikišti.

„Bet aš nieko nesiėmiau, FIA prezidento pareigos to nenumato, - prisiminė J. Todtas pokalbyje su „Corriere della Sera“.

Kartu Todtas tai sulygino su FIFA prezidento Gianni Infantino teiginiu: „Teisėjai turi bÅ«ti nepriklausomi. Šiuo atveju aš nežinau, ar ten suklydo teisėjas“.

Aš tas finalines lenktynes žiÅ«rėjau per TV savo užmiesčio name su kolegomis iš federacijos. Abu – Horneris ir Wolffas man skambino, bet abiem atsakiau tą patį: „Aš negaliu kištis, tai yra teisėjų ir lenktynių direktoriaus kompetencija“.



Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
×

TOP naujienos

Spėlionės TOP

# Vartotojas Taškai
1. f1a 816
2. Giriby 812
3. mantioras 805
4. Gudas 796
5. Kęstutis Šimkus 794