J. Trulli džiaugiasi pelnęs taškų

J. Trulli džiaugiasi pelnęs taškų
logo 2007 Balandžio 08 d. 23:51, Toyota
„Toyota“ lenktynininkas Jarno Trulli, Malaizijos GP lenktynėse užėmęs septintąją vietą, džiaugėsi pirmasiais savo taškais šiame sezone.
„Džiaugiuosi pelnęs taškų, man šis savaitgalis susiklostė gerai. Aš sunkiai kovojau, bolidas veikė gerai ir mes išnaudojome didžiąją dalį turėtų galimybių. Gailiuosi tik dėl starto, kuris pavyko nevisai gerai, ir lėmė, kad atsidūriau už Fisichella“, - po lenktynių kalbėjo italas.
„Buvau greitesnis už jį pirmosios atkarpos metu, tačiau šioje trasoje esantys priekyje paprastai ir išlaiko turimas pozicijas. Nepaisant to, palaikiau gerą tempą ir galėjau pastoviai greitai įveikti ratus iki paskutiniųjų dešimties ratų, kai nebegalėjau spausti dėl smulkių technikos problemų. Vis dėlto, pasiekiau gerą rezultatą ir norėčiau padėkoti komandai, kuri visą savaitgalį nedarė klaidų“, - kalbėjo lenktynininkas.
Greta J. Trulli startavęs kitas „Toyota“ lenktynininkas Ralfas Schumacheris šįkart liko be taškų ir finišavo tik 15-as. Po lenktynių vokietis atskleidė, jog varžybas jam sužlugdė po pirmojo sustojimo boksuose prakiurusi padanga.


Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
×

TOP naujienos

Spėlionės TOP

# Vartotojas Taškai
1. Darius Linkevicius 2118
2. mantioras 2064
3. Beržas 2063
4. Valode 2062
5. Giriby 2061