J. Verstappenas: Maxas nori, kad visi jį paliktų ramybėje

J. Verstappenas: Maxas nori, kad visi jį paliktų ramybėje
logo 2023 Lapkričio 29 d. 13:17, Getty Images/Red Bull Content Pool nuotr.

Šiais metais Maxas Verstappenas laimėjo 19 GP lenktynių ir tapo triskart pasaulio čempionu. Lenktynininko tėvas Josas Verstappenas papasakojo, kad Maxas iki sausio vidurio žada visai pamiršti „Formulę-1“ ir leis sau daryti tokius dalykus, kurie nėra įmanomi sezono metu dėl sportinės disciplinos.

„Maxas labai stipriai važiavo visą šį sezoną, kiekvienose lenktynėse atiduodamas po 100 proc. jėgų ir neleido nesėkmėms išmušti jo iš vėžių, - kalbėjo Josas Verstappenas Vokietijos „Sky“ kanalui. - Taip buvo ir Abu Dabyje šeštadienį: trečioje treniruotėje bolidas buvo prastai valdomas, tačiau kvalifikacija praėjo puikiai. Tame ir yra Maxo ir jo inžinierių stiprybė. Jis gerai supranta, ko reikia ir ko jis nori.

Maxui žiemos pertrauka reiškia, kad jis valgys ir gers viską, ko norės ir kuriam laikui bandys visai pamiršti „Formulę-1“. Tai labai svarbu „baterijoms įkrauti“. Jis nori, kad visi jį paliktų ramybėje ir nekalbėtų apie „Formulę-1“. Sausio viduryje jis atnaujins pasiruošimą kitam sezonui.

Maxas nepavargo, bet džiaugiasi, kad sezonas baigėsi. Daug komandos darbuotojų net apsirgo po tokios milžiniškos įtampos. Penkerios varžybos per šešias savaites trijuose žemynuose – tai labai sunku.

Kitais metais suplanuotos 24 lenktynės ir man tai yra labai daug. Nežinau, koks skaičius etapų Maxui būtų lūžiu, bet jis vienareikšmiškai įvykdys kontraktą su „Red Bull“.Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
×

TOP naujienos

F-1.lt pulsas

Spėlionės TOP

# Vartotojas Taškai
1. Kęstutis Šimkus 263
2. mantioras 250
3. skripas 249
4. Giriby 243
5. bbd-336 237