Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
ardo
IP: 18e0d80 | 06/22 22:52 Atsakyti
Sunkiai susiveda logika, kur reikia desperatiškai išsaugoti vieną žmogų, kuris „negali vienas išgelbėti komandos“ (sklinda pletkai, kad jau net YZF ima tuo tikėti). Nei pilotams įdomios komandos, kurios neduoda galinčio laimėti bolido, nei komandoms uber brangūs pilotai, kuriems jau ir iki podiumų trūksta.
Klepsidra
IP: bf3a384 | 06/22 20:58 Atsakyti
"Jie atsisveikino su visais, kurie sukūrė šią komandą. Dabar Maxas liko paskutinis kareivis." pasirodo, Maxas kure Red Bull komanda!

TOP naujienos

F-1.lt pulsas