JJ Lehto: Kimis yra profesionalas ir pabaigs sezoną iki galo

JJ Lehto: Kimis yra profesionalas ir pabaigs sezoną iki galo
logo 2020 Rugpjūčio 05 d. 10:21, Sauber

Praėjusiais metais Kimis Raikkonenas sezono pradžioje reguliariai rinko taškus ir po pirmųjų keturių etapų užėmė 8 vietą asmeninėje įskaitoje. Tačiau vaizdas 2020 metais visiškai pasikeitė.

„Alfa Romeo“ bolidas dabar yra vienas iš pačių lėčiausių F-1 pasaulio čempionate, o lenktynių veteranas iš Suomijos pradėjo nusileisti Antonio Giovinazzi, savo jaunajam komandos partneriui, kas anksčiau bÅ«davo labai reta. Jei italų pilotui šiemet jau pavyko uždirbti bent du taškus, tai Kimis negali pasigirti nors tuo.

Iš šalies atrodytų, jog neefektyvus bolidas ir neįprastos aplinkybės, prie kurių vyksta šių metų čempionatas, atsiliepia Raikkoneno nuotaikoms ir Suomijos spauda jau pradėjo spėlioti, ar Kimis nežada visai užbaigti karjeros dar šio sezono viduryje.

Tačiau jo tėvynainis, buvęs „Formulės-1“ lenktynininkas Jyrki Juhani Jarvilehto, geriau žinomas kaip JJ Lehto, mano, kad to neatsitiks.

„Suprantama, kad Kimis yra nusivylęs. Atrodytų, kad trasoje jis net nebando ko nors pasiekti, - komentavo JJ Lehto. - Bet vienareikšmiška, kad jis dėl to nekaltas. „Alfa Romeo“ mašina šiemet - tiesiog siaubinga, jai katastrofiškai trÅ«ksta prispaudžiamosios jėgos, ji visada slidinėja. Net toks sportininkas kaip Raikkonenas nieko negali su tuo padaryti.

Situacija gana nemaloni, bet Kimis yra profesionalas ir nesiruošia pasiduoti sezono viduryje. Jis užbaigs šÄ¯ čempionatą iki galo“.Komentarai (0)
Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
×

TOP naujienos

F-1.lt pulsas

Spėlionės TOP

# Vartotojas Taškai
1. sidlauskis 0
2. CifrOoZ 0
3. pavojus 0
4. ramudu 0
5. vytukas1977 0