JPM siūlo sprendimą

JPM siūlo sprendimą
logo 2002 Balandžio 04 d. 20:13, F-1.lt
„Williams“ pilotas Juanas Pablo Montoya siūlo sprendimą, kaip išvengti nekvalifikuoto teisėjavimo lenktynių metu. Pats kolumbietis buvo nukentėjęs Malaizijos GP metu, kai, daugelio nuomone, buvo neteisingai nubaustas po incidento su „Ferrari“ atstovu Michaeliu Schumacheriu.
J.P.Montoya siūlo įdarbinti teisėju patyrusį F-1 pilotą. Jis FIA teigė, kad lenktyninkas būtų pakankamai drąsus ir baustų neatsižvelgdamas į jokius autoritetus.
„Aš manau, kad FIA atėjo laikas priimti ką nors su lenktyninko patirtimi lenktynių kontroliavimui – teisėjauti ir priimti sprendimus po tokių incidentų. Jis turi būti pakankamai drąsus visus pilotus bausti vienodai, neatsižvelgdamas į tai, kas jie tokie ir kokiai komandai jie atstovauja. Bausmės visiems pilotams už vienodas klaidas turi būti skiriamos vienodai, tada mes žinosime, kaip ir už ką yra baudžiama. Kalbant apie mane, vienintelis dalykas kurį galima pakeisti nuo Imolos – tai mano elgesys lenktyniaujant su Michaeliu. Po pirmojo posūkio Brazilijoje aš galvojau, kad mes lenktyniausime švariai, tačiau iš to, ką jis man padarė, suprantu, kad švarūs mes išlikti negalime. Jei Michaeliui leidžiama lenktyniauti tokiu būdu, kaip jūs visi matėte Brazilijoje, tai nuo šiol ir aš taip lenktyniausiu. Aš mėgstu varžytis tik su teisingais žmonėmis, kurie ir lenktyniauja teisingai“, – komentavo susiklosčiusią situaciją Juanas.
Tai jau ne pirmas kartas, kai F-1 pilotai ragina FIA įvesti pastovų(-ius) lenktynių teisėjus.


Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
×

TOP naujienos

F-1.lt pulsas

Spėlionės TOP

# Vartotojas Taškai
1. f1a 816
2. Giriby 812
3. mantioras 805
4. Gudas 796
5. Kęstutis Šimkus 794