K. Chandhokas: bosai negali pakęsti kvailių

K. Chandhokas: bosai negali pakęsti kvailių
logo 2022 Lapkričio 30 d. 16:17, Ferrari

Dvylika „pole“, 4 pergalės per 22 šio sezono etapus „Formulėje-1“ nepadėjo „Ferrari“ vadovui Mattia Binotto išsaugoti savo posto. Baigiantis kalendoriniam rudeniui buvo pranešta, kad italų ekipos vadovas išeina, kadangi jis nesugebėjo komandai laimėti pasaulio čempionų titulo.

„Ferrari“ labai stipriai pradėjo 2022 m. sezoną, bet vėliau ėmė prarasti pozicijas ir galiausiai finišavo labai toli paskui „Red Bull“. „Ferrari“ lyderis Charlesas Leclercas, kuris pirmuosiuose etapuose lygiomis kovėsi su Maxu Verstappenu ir reguliariai aplenkdavo jį, galiausiai Verstappenui nusileido daugiau kaip pusantro šimto taškų ir tik su dideliu vargu aplenkė jo ekipos draugą Sergio Perezą.

Buvęs „Formulės-1“ pilotas Karunas Chandhokas pasidalino savo nuomone apie tai, kokios buvo Binotto atleidimo priežastys ir kaip šis žingsnis atsilieps „Ferrari“ ateičiai.

„Jie turi būti sąžiningi patys su savimi, - kalbėjo pilotas iš Indijos. - Kai prisimenu pagrindinius mūsų sporto bosus - Roną Dennisą, Frenką Williamsą, Jeaną Todtą, Rossą Brawną – jie niekada šalia savęs nekentė kvailių.

Ir jie tikrai nesitaikstytų su tokiu dideliu kiekiu taktinių klaidų, kurias „Ferrari“ padarė šiame sezone. Toks visos klaidos buvo elementarios. Prisiminkime, kaip Brazilijoje Leclercui sumontavo ne tas padangas. Kaip tai galima padaryti? Jei asfaltas būna sausas, tai jūs važiuojate su „slick“ padangomis, o jei ne – su lietaus“.

Kartu Chandhokas pripažino, kad Binotto savo poste „Ferrari“ atnešė daug naudos.

„Jie ne tik sezono startui pateikė labai greitą bolidą, bet ir sėkmingai jį modernizavo, - tęsė ekspertas. - „Ferrari“ iki šiol yra stipri ir konkurencinga, Šia prasme komanda gerai susitvarkė su savo darbu.

Bet šiame versle yra būtina nugalėti, būtent už tai jiems yra mokami pinigai, beje labai dideli. Atlyginimai čia neskaičiuojami penkiaženkliais skaičiais. Čia algos – šešiaženklės ar net septyniaženklės – būtent todėl, kad čia susiduriate su spaudimu, rizika ir pavojais“.

Scuderia Ferrari
Komanda: Scuderia Ferrari 2024 sezono taškai: 252
Variklis: „Ferrari“ Važiuoklė: F1-75
Plačiau


Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
×

TOP naujienos

Spėlionės TOP

# Vartotojas Taškai
1. Darius Linkevicius 1661
2. Tadas Misevičius 1633
3. Beržas 1627
4. Giriby 1621
5. mantioras 1621