K. Magnussenas apie avariją: A. Albonas tinkamai neįvertino situacijos (4)

K. Magnussenas apie avariją: A. Albonas tinkamai neįvertino situacijos
logo Rugpjūčio 03 d. 21:39, Haas

Haas“ pilotas Kevinas Magnussenas teigia nesuprantantis, kodėl „Red Bull“ atstovas Alexas Albonas skubėjo jį aplenkti ir tam pasirinko netinkamą vietą trasoje.

Danas suklydo priešpaskutiniame posūkyje, o tuo pasinaudojęs varžovas prie jo priartėjo. A. Albonas bandė lenkti varžovą, bet neišvengė susidūrimo. Po smūgio K. Magnussenas išlėkė už trasos ribų ir baigė savo pasirodymą. Tuo tarpu A. Albonas tęsė pasirodymą varžybose, bet buvo nubaustas teisėjų 5 sek. bauda.

K. Magnussenas teigia nesuprantantis, kodėl varžovas taip skubėjo jį aplenkti.

„Tuo metu kai jį pamačiau, jau buvo per vėlu jam palikti daugiau laisvos vietos. Manau, kad jam tiesiog reikėjo truputi palaukti. Jis pilotavo daug greitesnį bolidą, tad nesunkiai būtų mane aplenkęs“, - kalbėjo K. Magnussenas.

„Nemanau, kad jam reikėjo ten rizikuoti. Vėliau jis būtų mane aplenkęs be didesnių problemų. Manau, kad jis tai galėjo padaryti kitame posūkyje. Žinoma, kad jis taip pasielgė netyčia. Tiesiog, mano manymu, prastai įvertino situaciją.“

Po lenktynių A. Albonas teigė, kad dėl susidūrimo buvo vienodai kalti abu pilotai, o „Red Bull“ vadovo Christiano Hornerio teigimu, tai buvo tiesiog lenktyninis incidentas.


Komentarai (4)
Senelis
IP: 1a67b7f | 08/04 09:21 Atsakyti
If you no longer for a gap that exists, you are no longer a racing driver," which has over time become a mantra for current drivers.
mariusis
IP: a279885 | 08/04 08:59 Atsakyti
Steineris laukia vienaakio senio atsiprašymo 😀
Isversstaskuris Horneris
IP: ffa9903 | 08/04 06:20 Atsakyti
O kur Horneris su lenktyniniu incidentu Austrijoje buvo? Tokia pat situacija kaip Albon vs Hamilton, tik pasekmes ten dar svelnesnes buvo
bmw v8
IP: 59a066c | 08/03 22:02 Atsakyti
Dabar turbūt pats suprato, kad tokioje situacijoje nelabai ką gali padaryti, kaip ir Hamiltonas jį taip pat išmušė... Vienintelis variantas, tai nedaeiti iki tokios padėties 😉
×

TOP naujienos

F-1.lt pulsas