K. Magnussenas pripažino, kad pasikarščiavo kaltindamas L. Hamiltoną (4)

K. Magnussenas pripažino, kad pasikarščiavo kaltindamas L. Hamiltoną
logo Gegužės 24 d. 18:52, Haas / LAT Photo

Haas“ pilotas Kevinas Magnussenas pripažino, kad jo kaltinimai Lewiso Hamiltono adresu, nuskambėję per radiją Ispanijos GP, buvo išsakyti kovos įkarštyje ir dabar danas peržiūrėjo susidūrimo epizodo vertinimą.

Po starto Ispanijoje trečiajame trasos posūkyje L. Hamiltonas dėl pozicijos kovojo su Carlosu Sainzu, bet turėjo nusileisti, o tuo momentu K. Magnussenas atakavo jį kitame posūkyje išorine trajektorija. Tarp mašinų įvyko kontaktas, po kurio abiem lenktynininkams teko važiuoti į boksus, kadangi tiek „Mercedes“, tiek „Haas“ boliduose buvo pradurti ratai.

„Lewisas įsirėžė į mane, bet to, tai padarė sąmoningai“, - piktu tonu Kevinas informavo savo komandą per radiją. Beje, teisėjai nusprendė nieko nebausti, kadangi nustatė, kad abu sportininkai yra vienodai kalti dėl įvykio ir abu nusirito žemyn dėl neplaninių sustojimų.

Jei Hamiltonui pavyko atsikovoti ir finišuoti penktu, tai danui pasisekė kur kas mažiau, jis užbaigė lenktynes 17-tas ir po varžybų leido suprasti, kad incidento momentu pasikarščiavo.

„Žinoma, kovos įkarštyje tu visada smarkiai nusivili. Bet aš peržiūrėjau epizodo vaizdo įrašą ir pamačiau, kas iš tikrųjų ten įvyko, todėl paprasčiausiai reikia judėti toliau, - pripažino Kevinas. - Kas pasakyta, tas pasakyta, bet vėliau išanalizuoji įvykį ir dažnai paaiškėja, kad iš tikrųjų buvo visai ne taip, kaip tu įsivaizdavai“.

Nežiūrint į nesėkmingą Ispanijos GP pabaigą, Magnussenas mano, kad svarbiausia išskirti pozityvius momentus: „Kvalifikacijoje mes parodėme 8-tą rezultatą ir susidaro toks įspūdis, kad mūsų mašina greitesnė nei daugelio kitų komandų, kurioms Barselonoje pavyko uždirbti taškus, todėl peno nusivylimui, žinoma, yra. Bet jau kitą dieną nuotaika pagerės ir mes ruošimės kitoms lenktynėms“.

Haas F1 Team
Komanda: Haas F1 Team 2022 sezono taškai: 15
Variklis: „Ferrari“ Važiuoklė: VF-21
Plačiau
Kevinas Magnussenas
Pilotas: Kevinas Magnussenas 2022 sezono taškai: 15
Komanda: Haas Amžius: 29 m.
Plačiau

Komentarai (4)
Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
tp
IP: 237e83f | 05/25 10:59 Atsakyti
Na, bent jau pripažino, kad suklydo kaltindamas. Nepatinka man jis, bet už tai respectas :)
Ne robotas
IP: 277717f | 05/25 02:30 Atsakyti
Geresnė, bet gal kokiems 3 ratams...
Jau
IP: 03ecb24 | 05/24 21:03 Atsakyti
Šitas tai tik siek tiem maziau avariju uz Crashstapena yra padares, bet visada abu vienodai kaltina kitus
N7
IP: 65657cb | 05/24 20:22 Atsakyti
Mulkis ir tiek...įsijautė ir dar kaltina kitus...
×

TOP naujienos

F-1.lt pulsas