K. Magnussenas: Singapūro lenktynės yra labai sudėtingos

K. Magnussenas: Singapūro lenktynės yra labai sudėtingos
logo 2023 Rugsėjo 12 d. 18:27, Haas F1 Team

Prieš Singapūro GP etapą „Haas“ lenktynininkas Kevinas Magnussenas papasakojo apie sudėtingumus, kurių šioje miesto trasoje sukaukia sportininkai.

  • Kas Singapūrą daro tokiu ypatingu?

  • Singapūre pirmą kartą įvyko naktinės lenktynės. Tai puiki trasa sirgaliams, norintiems atvažiuoti ir pažiūrėti „Formulės-1“ lenktynes. Visą savaitgalį vyksta įvairiausi renginiai mieste, todėl galima pasakyti, kad visas šias dienas Singapūras gyvena „Formulės-1“ dvasia. Tai miesto trasa, kuriose visada būna sunkumų.

  • Marina Bay trasa yra viena iš sudėtingiausių visame sezono tvarkaraštyje dėl karščio ir drėgnumo. Kiek lenktynininkui reikia papildomo laiko pasiruošti šiam etapui ir aklimatizuotis?

  • Manau, kad pagrindinė Singapūro ypatybė yra ta, kad ši trasa yra pati sudėtingiausia visame sezone fizinių apkrovų prasme. Karštis ir drėgnumas sukuria papildomus sudėtingumus pilotams, o dėl trasos konfigūracijos ir nedidelių greičių, lenktynės čia beveik priartėja iki dviejų valandų limito. Čia sportininkai smarkiai prakaituoja ir praranda labai daug skysčių. Kai aš dirbu treniruočių salėje, tai visada mano pagrindinė motyvacija būna pasiruošimas Singapūrui. Mažų mažiausiai, aš taip jaučiuosi. Čia visada vyksta labiausiai varginančios lenktynės. Skirtingais metais drėgmė gali būti mažesnė ar didesnė, bet apskritai, Singapūras yra pati sudėtingiausia trasa.

  • Lyginant su pernai metais, šiemet pasikeitė šios trasos konfigūracija. Ką apie tai galvojate? Naujos tiesiosios atsiradimas palengvins ar apsunkins VF-23 bolido reguliavimus?

  • Mana, kad pakeitimai yra įdomūs. Gali būti, kad apkrovos pilotams šiek tiek sumažės, o pati Marina Bay bus kiek greitesnė. Dėl to ir lenktynių trukmė sumažės, todėl mes čia prarasime mažiau skysčių distancijoje. Ar paveiks trasos pakeitimai rezultatus, pamatysime jau labai greitai.Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
×

TOP naujienos

F-1.lt pulsas

Spėlionės TOP

# Vartotojas Taškai
1. Darius Linkevicius 2284
2. Valode 2236
3. Beržas 2222
4. mantioras 2220
5. Tadas Misevičius 2218