K. Raikikonenas: Vettelį nubaudė neteisingai

K. Raikikonenas: Vettelį nubaudė neteisingai
logo 2019 Birželio 20 d. 18:43, Alfa Romeo

Atvykęs į Prancūzijos GP etapo trasą Le Castellete „Alfa Romeo“ pilotas Kimis Raikkonenas kalbėjo apie Sebastiano baudą Kanadoje ir apie jų mašinos greičio trūkumus.

Kimis Raikkonenas: „Aš pažiūrėjau šio incidento vaizdo įrašą ir nelabai norėčiau dalyvauti jo svarstyme, bet tame, kad Sebastianas išlėkė iš trasos ir sugrįžo į ją, aš nematau jokio pažeidimo. Deja, kai kas į tai pažiūrėjo visai kitaip.

Kai jūs išlekiate panašiu būdu, tai visų pirma rūpinatės tuo, kad sugrįžtumėt ant asfalto ir neatsidurtumėt sienoje. Erdvė ten ribota, o padangos – purvinos. Aš dar suprasčiau baudą, jei Sebastianas į ką nors atsitrenktų, bet to nebuvo.

Man visa tai atrodo keista. Sezono pradžioje mums pasakė, kad mes galėsime laisviau jaustis trasoje, tačiau tame aš matau tik prieštaravimus. Jie nori matyti aktyvią kovą, bet kai Kanadoje mes ją matėme, pasipylė baudos.

Kiekvienas lenktynininkas nori daugiau laisvės. Žinoma, tokia laisvė turi turėti savo ribas.  Jei kas nors sąmoningai išmuša varžovą iš trasos ar padaro kitą kokią nors nesąmonę, bauda turi būti. Bet ar šiuo atveju? Tikriausiai, kad – ne“.

Šio sezono pradžioje „Alfa Romeo“ mašinos buvo kur kas konkurencingesnės, bet po to varžovai gerokai pasitempė ir „Alfa Romeo“ nusirito atgal. Kimio paklausė apie tai, kas ne taip yra su mašina?

Kimis Raikkonenas: „ Mūsų mašinai trūksta stabilumo ir sukibimo su trasa. Vienuose posūkiuose ji važiuoja gerai, o kituose – keistai. Mums paprasčiausiai reikėjo daugiau prispaudžiamosios jėgos, o kitose srityse ji atrodo neblogai. Jei atsiras daugiau prispaudžiamosios jėgos, tai ir padangos pradės geriau dirbti, jos išlaikys ilgesnę distanciją. Mes ne tiek daug nusileidžiame varžovams, bet norint sumažinti šį atsilikimą, reikia daugiau prispaudžiamosios jėgos. Tikiuosi, kad būsimos naujienos mums tame padės.

Kaip ir varžovai, mes nuolat darome pažangą, bet visų programos yra skirtingos ir galiausiai vieni pasiekia daugiau, kiti – mažiau. Svarbu nenukrypti į tai, ką daro kiti, pilnai susikaupti ties savo darbu. Aš nepasakyčiau, kad sezono pradžioje mūsų mašina atrodė geriau, paprasčiausiai tada varžovai turėjo daugiau problemų, su kuriomis jie dabar išsiaiškino“.Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
×

TOP naujienos

F-1.lt pulsas

Spėlionės TOP

# Vartotojas Taškai
1. Darius Linkevicius 2284
2. Valode 2236
3. Beržas 2222
4. mantioras 2220
5. Tadas Misevičius 2218