K. Raikkonenas ir M. Verstappenas dėl avarijos kaltina V. Bottą (26)

K. Raikkonenas ir M. Verstappenas dėl avarijos kaltina V. Bottą
logo 2017 Gegužės 14 d. 22:00, Mercedes-Benz

Ferrari“ ir „Red Bull“ lenktynininkai Kimi Raikkonenas bei Maxas Verstappenas dėl avarijos pirmame posūkyje kaltina Valtterį Bottą.

Varžovų kaltinimų sulaukęs suomis gerai startavo, bet atvažiuodamas į pirmąjį posūkį stabdė anksčiau nei tikėjosi kiti pilotai.

V. Bottas kliudė galinę K. Raikkoneno bolido dalį. Po smūgio suomis trenkėsi į greta važiavusį M. Verstappeną. Po susidūrimo iš lenktynių pasitraukė abu pilotai, tuo tarpu V. Bottas tęsė lenktynes.

„Viskas prasidėjo, kai kliudė mano bolido galinę dalį“, pasakojo K. Raikkonenas.

„Po smūgio nebegalėjau suvaldyti bolido. Tada susidūriau su Maxu. Bet viskas prasidėjo nuo pirmo prisilietimo. Ką tokiu atveju gali padaryti?“

„Gerai startavau. Tiesiojoje mane blokavo Bottas. Turėjau sumažinti greitį. Po to mes neišvengėme kontakto, po kurio pasitraukiau iš lenktynių.“

Apie pirmame posūkyje įvykusią avariją pakomentavo ir M. Verstappenas.

„Manau, kad visi gerai matė kas iš tikrųjų nutiko. Valtteri kliudė Kimį, o po to jam buvo sunku suvaldyti bolidą. Tada jis trenkėsi į mane. Kai trys bolidai bando įvažiuoti į vieną posūkį, visada gali laukti problemų“, - sakė M. Verstappenas.

„Gaila, jog taip nutiko. Kai važiuoji išorine trajektorija, nėra lengva aplenkti varžovą. Palikau truputi laisvos vietos, bet į mane trenkėsi Kimi. Tai tiesiog lenktynių dalis.“

V. Botto teigimu, jis nenorėjo sukelti avarijos.

„Tai nebuvo padaryta tyčia. Gaila, jog susidūrėme. Tai buvo nestiprus kontaktas“, - apie incidentą kalbėjo V. Bottas.


Komentarai (26)
Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
errnis
| 05/16 12:29 Atsakyti
Mano manymu BOT per dauk nervinosi ..jis pat's supranta kur suklydo bet tikrai viesai to neskelps
Black_Death
| 05/16 00:52 Atsakyti
Paskaičius komentarus susidaro įspūdis, kad lenktyninkai tikri begalviai. galėtų startuoti iš boksų ir nebūtų problemų su 1 ar 2 posiūkiu...
Ir matantiems 'lindimą' pasiūlau mažiau žiūrėti į žydras vėliavas. per lenktynes reikia važiuoti vyriškai, bet su galva ir nemiegoti vairuojant gondą. (Vondoorne)
Zilvaras
| 05/15 18:44 Atsakyti
Mano manymu, nelaimingai pasibaigęs lenktyninis epizodas - kiek tokių susilietimų jau buvę? Bet džiugu, kad karma sugrįžo Bottui.
Ignas Vasiljavas
| 05/15 12:19 Atsakyti
Mano manymu, cia buvo kalti visi trys ir bottas kuris galejo ileisti raiki, raikis kuris jei butu vaziaves placiau maxas nebutu turejes kur ilisti, maxas kuris optimistiškai bande visus prasokt. Is to lenktynes ir susideda visi kovojo kazkam nepasiseke, lenktyninis epizodas. Ir cia geriausiai sudirbo marshalai kurie visa tai mate ir neskyre nuobaudos. Kaip tarkim praejusiais metais uz viska skirdavo baudas.
Pit Crew
| 05/15 11:54 Atsakyti
Klepsidra> ar aš kur kalbėjau apie užlaikymą?
Klepsidra
| 05/15 11:47 Atsakyti
Pit Crew> nustetei, kad vienintelis dalykas, ka Lauda galejo pasakyti tai good job apie uzlaikyma. jokiu budu negalejo kazko pasakyti apie motora ar 1 sustojimo taktika ar dar ka - tik apie uzlaikyma?
Klepsidra
| 05/15 11:45 Atsakyti
Life> kur Bottas lindo, jei jis buvo vidineje posukio dalyje?
Pit Crew
| 05/15 11:37 Atsakyti
Klepsidra> O aš skleidžiau kažkokias ligotas fantazijas? Pasakiau ką mačiau per TV. Ar "good job" užkliuvo?
Life
| 05/15 11:27 Atsakyti
Mondello >>> gal kaip tik jei Bottas nebūtų lindęs ar bent nepraslydęs, niekas nebūtų nukentėjęs.
Klepsidra
| 05/15 11:26 Atsakyti
Pit Crew> tyleti reikia tais atvejais kai yra skleidziamos ligotos fantazijos. ar ziurejai Botto interviu, ar klausei, ka sake Lauda, Wolffas?
×

TOP naujienos