K. Raikkonenas: nežinau, ar aš išeisiu (1)

K. Raikkonenas: nežinau, ar aš išeisiu
logo Liepos 22 d. 11:43, Sauber

Pastaruoju metu vis dažniau pasigirsta kalbų apie galimą Kimio Raikkoneno išėjimą iš „Formulės-1“ šio sezono pabaigoje. Silverstoune žibalo į ugnį įpylė ir „Alfa Romeo“ komandos vadovas Fredericas Vasseuras, pareiškęs, kad jis neskubės su dabartinių lenktynininkų kontraktų pratęsimu.

Naujame interviu TV kanalui „Sport1“ Raikkonenas buvo paklaustas, ar pamatys jį sirgaliai F-1 trasose ir kitais metais, bet suomis atsakė savo stiliuje: „Atvirai sakant, aš nežinau. Pernai man uždavinėjo lygiai tokį patį klausimą. Pažiūrėsime, kaip vystysis įvykiai.

Bet kokiu atveju, aš nesiekiu to, kad pagerinčiau rekordą pagal dalyvautų lenktynių skaičių per visą karjerą. Kažkuriuo momentu bet kurs rekordas gali būti sumuštas ir būtent todėl toks pasiekimas nekelia man jokių emocijų.

Nesijaučiu senas, kai trasose varžausi su jaunais sportininkais. Kartais rytais jaučiuosi, kad jau nesu jaunas, bet ne prie F-1 bolido vairo lenktynių trasoje.

Jei aš nuspręsiu išeiti iš „Formulės-1“, tai man bus visiškai tas pats, kas mane pakeis komandoje. Tai – ne mano problema“.

Sauber F1 Team
Komanda: Sauber F1 Team 2021 sezono taškai: 3
Variklis: „Ferrari“ Važiuoklė: C41
Plačiau
Kimi Raikkonenas
Pilotas: Kimi Raikkonenas 2021 sezono taškai: 2
Komanda: Sauber Amžius: 41 m.
Plačiau

Komentarai (1)
F1 Fanas
IP: d5d8a12 | 07/23 14:30 Atsakyti
Nu jau reiktų eiti eiti ... Užleisti jaunimui vietos..Jis pastoviai sako kad vis dar mėgaujasi lentynėm, bet kai žiūri lenktynes, veiksmus jo, pokalbius su inžinierium, interviu, - tai atrodo kad per prievarta važiuoja, tam kad sąskaitas apsimokėti :
Akivaizdu kad greičio yra, bet su metais klaida po klaidos. Bolidai greičiausi ir daugiausiai reakcijos reikalaujantys daugiau nei bet kada ... su metais manau sunku koncentracija išlaikyti..Jei žiūrint modernios F1 istorija, na sakykim nuo kokiu 1990 metų, visi pilotai kurie lenktyniavo virš 40ties atrodė kaip savo praeities šešėliai
×

TOP naujienos

F-1.lt pulsas