K. Raikkonenas tikisi kovoti dėl pergalės

K. Raikkonenas tikisi kovoti dėl pergalės
logo 2007 Balandžio 11 d. 07:42, Ferrari
„Ferrari“ pilotas Kimi Raikkonenas tikisi, kad į jo bolidą sumontavus naują variklį, šį savaitgalį Bahreine vyksiančiose lenktynes jis galės kovoti dėl pergalės.
Pirmąsias sezono lenktynes Australijoje laimėjęs suomis, Malaizijoje turėjo saugoti savo variklį, nes dar lenktynių Melburne pabaigoje, iš aušinimo sistemos pradėjo bėgti vanduo.
„Bahreine naudosiu naują variklį ir tai mane nuteikia optimistiškai. Kai viskas veikia šimtu procentų, mes esame labai greiti. Prieš prasidedant sezonui bolidą bandėme Bahreine ir nors nuo to laiko „McLaren“ pagreitėjo, bet manau sugebėsime jiems pasipriešinti geriau negu Malaizijoje“, - sakė suomis.
„Iki pat lenktynių savaitgalio nežinai kaip viskas klostysis. „Formulėje-1“ viskas keičiasi taip greitai, kad daug kas gali pasikeisti net lenktynių metu. Tikiuosi, kad būsime greitesni negu Malaizijoje. Komanda sunkiai dirba, kad mes vėl kovotumėme dėl pergalės“, - vylėsi „Ferrari“ lenktynininkas.
Jis pripažino, kad variklio problemos neleido jam pademonstruoti tikrojo savo pajėgumo ir atsiliepė motyvacijai lenktynių metu.
„Nerimavau dėl variklio ir turėjau siekti kompromiso situacijoje po situacijos. Tai privertė mus atsidurti padėtyje, kurioje mes neturėjome atsidurti. Visą laiką turėjau saugoti variklį ir bet to buvo kitų techninių problemų, į kurias turėjau atsižvelgti. Visada noriu kovoti tik dėl pergalės, todėl buvau nusivylęs ir viduje jaučiau tuštumą, kai turėjau stengtis tik atvairuoti bolidą iki finišo. Taip jautiesi žaisdamas futbolą ir siekdamas lygiųjų, kuriose nei viena komanda nepelno įvarčio“, - sakė K. Raikkonenas
Nors reikia pagirti „Ferrari“ pilotą iškovojus trečiąją vietą lenktynėse nevisiškai techniškai tvarkingu bolidu, bet paties lenktyninio naudota futbolo terminologija, priešininkai ne tik pelnė įvarti, bet ir įmušė trivartį. Atsakomosios rungtynes - jau šį savaitgalį Bahreine, Sakhiro trasoje.


Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
×

TOP naujienos

Spėlionės TOP

# Vartotojas Taškai
1. Darius Linkevicius 2118
2. mantioras 2064
3. Beržas 2063
4. Valode 2062
5. Giriby 2061