K. Raikkonenas važiavo apribotu varikliu

K. Raikkonenas važiavo apribotu varikliu
logo 2007 Balandžio 08 d. 15:40, Ferrari
Trečiąją vietą Malaizijos GP lenktynėse užėmęs „Ferrari“ lenktynininkas Kimi Raikkonenas guodėsi, kad varžybose negalėjo naudotis pilnu variklio potencialu baiminantis, kad agregatas gali neatlaikyti visos distancijos.
Suomio bolide įmontuotas variklis sukėlė problemų pačioje lenktynių Australijoje pabaigoje, kai prakiuro agregatą aušinančio vandens vamzdelis ir agregatas galėjo perkaisti. Nenorėdama pakeisti variklio, „Ferrari“ nusprendė sumažinti riziką apribodama jo darbinius parametrus.
„Turėjome kažko atsisakyti. Savaitgalis prasidėjo neidealiai – norėjau pelnyti „pole“ poziciją, tačiau nepavyko. Tai tik sezono pradžia, kol kas užimame geras pozicijas. Artimiausiose lenktynėse laukia artima kova, tačiau tokia jau ta „Formulė-1“, - po lenktynių kalbėjo K. Raikkonenas.
„Variklis galėjo veikti ne visu šimtu porcentų, turėjome saugotis, kai kas veikė ne taip, kaip turėtų, todėl negalėjome sau leisti daryti ko nors kvailo. Tikiuosi, kad kitose lenktynėse galėsime visu šimtu procentų išnaudoti bolidą kaip pirmajame etape“, - vylėsi suomis.
K. Raikkonenas teigė esąs patenkintas bent tuo, kad pelnė keletą taškų už trečiąją poziciją.
„Esu patenkintas, kad pelniau keletą taškų, tačiau nusivylęs tuo, kaip baigėsi lenktynėse. Visas savaitgalis buvo gana sunkus, turėjome priimti nemažai kompromisinių sprendimų ir dėl to praradome per daug greičio. Tai buvo vienas iš tų savaitgalių, kai turi atlikti viską, kas būtina, ir tikėtis pelnyti keletą taškų“, - aiškino „Ferrari“ lenktynininkas.
„Bolidą vairuoti nebuvo sunku, jis tiesiog buvo nepakankamai greitas. Žinome priežastis, dėl ko šiose lenktynėse nebuvome greiti, tačiau nieko negalėjome padaryti. Tikiuosi, kad kitose lenktynėse viskas pasikeis ir mes vėl kovosime dėl pergalės“, - pridūrė jis.
Po nesėkmės Malaizijoje K. Raikkonenas prarado turėtą „Formulės-1“ čempionato lyderio poziciją ir dabar nuo pirmaujančio „McLaren“ piloto Fernando Alonso atsilieka 2 taškais.


Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
×

TOP naujienos

F-1.lt pulsas

Spėlionės TOP

# Vartotojas Taškai
1. Darius Linkevicius 2284
2. Valode 2236
3. Beržas 2222
4. mantioras 2220
5. Tadas Misevičius 2218