Kaip juokauja lenktynininkai ir ne tik (113)

Kaip juokauja lenktynininkai ir ne tik
logo 2005 Birželio 13 d. 22:33, Red Bull
Kanados GP lenktynių savaitgalio metu su reporteriais sau leido papokštauti keletas „Formulės-1“ lenktynininkų ir su sportu susijusių asmenų.
„McLaren“ pilotas Kimi Raikkonenas, paklaustas, ką norėtų pakeisti dabartinėse sporto taisyklėse, prisiminė dviejų savaičių senumo istoriją: „Europos GP padaryčiau ratu trumpesnį!“.
Tuo tarpu reporteriui leidus pasirinkti „Alus ar vynas?“, kartkartėmis nemažai išgeriantis suomis šyptelėjęs atsakė: „Nei tas, nei tas“. Ką gi, lenktynininkas greičiausiai yra ištikimas stipresniems gėrimams.
Tuo tarpu „Mercedes“ autosporto vadovas Norbertas Haugas taip džiūgavo po K.Raikkoneno pergalės Kanados GP lenktynėse, kad puolė skelbti: „Ledinis žmogus ateina! Ledinis žmogus ateina!... „Renault“, ruoškitės šiltesnes drapanas!“.
Tuo tarpu „McLaren“ komandos vadovas Ronas Denisas į tokį partnerio elgesį reagavo su reta jo veide šypsenėle: „Norberto entuziazmas suprantamas“.
Vis dėlto, visus į vietą pastatė „Red Bull“ pilotas Davidas Coulthardas, po kurio atsakymo televizijos reporterei į jos darbovietę puolė skambinti visuomenės dorove susirūpinusios bobutės.
ITV televizijos žurnalistė keliskart techninio aptarnavimo zonoje viršijusio greitį škoto paklausė, ar jis jau išmoko laiku paspausti greičio ribojimo mygtuką boksuose. Šis nedvejodamas atsakė: „Įsivaizdavau, kad tai tavo speneliai, dėl to atleidinėjau mygtuką palengva ir švelniai“.

Komentarai (113)
katalizatorius
| 06/13 22:36 Atsakyti
nu cia tai pasake
carnifex
| 06/13 22:38 Atsakyti
Jo, DC tikrai "suvaldė" liežuvį ;D
NIL
| 06/13 22:40 Atsakyti
LOL Å aunuolis Davidas :)
gedz
| 06/13 22:40 Atsakyti
DC tai super pavarė, kaip ir KR su taisyklių pakeitimais
jv
| 06/13 22:41 Atsakyti
abu gerai uzhwele :D
Tranzenziuzex
| 06/13 22:43 Atsakyti
Kimis tailiux suskele, fainas jis bitchas pasirodo :) O DC isvis stebina, atsigavo teisingoj komandoj nerealiai, dziugu del jo :)
JinX
| 06/13 22:44 Atsakyti
DC tai galetu komikas but ((:
M2A2
| 06/13 22:45 Atsakyti
Pastebėjau, kad kai pilotai nebegali kovoti dėl pargalių, tuomet dėmesį į save bando atkreipti tokiais bajeriais. Taip ir Hillas bei Irvinas mėgdavo daryt:)))
Kilbatrosas
| 06/13 22:46 Atsakyti
Tai smaikstuoliai :) Coulthard'as tikras astrialiezuvis, bet Kimi'io subtilus humoras taipogi palieka gera ispudi :)
matotaupa
| 06/13 22:47 Atsakyti
Tikras vyriskas atsakimas, nes tai ne bobu reikalas.
×

TOP naujienos

F-1.lt pulsas