Kas kitąmet lenktyniaus BAR? (68)

Kas kitąmet lenktyniaus BAR?
logo 2005 Birželio 16 d. 16:22, BAR Honda
Beveik niekas neabejoja, kad kitame „Formulės-1“ sezone Jensonas Buttonas lenktyniaus „Williams“ komandoje, todėl nenuostabu, kad svarstoma, kas galės pakeisti šį lenktynininką BAR ekipoje.
„Williams“ turi pirmenybę į J.Buttoną
Jau dabar akivaizdu, kad J.Buttonas iki Turkijos GP nesurinks tiek taškų, kurių suma sudarytų bent 75% čempionato lyderio turimo kraičio. Tokiu atveju į britą pirmenybę dėka išimčių sutartyse įgytų ne dabartinė jo komanda BAR, o „Williams“.
Beveik neabejojama, kad J.Buttonas pereitų į šią komandą, jei tik būtų pakviestas. Dar praėjusio sezono metu vos neįvyko toks perbėgimas, o jam kelią jam užkirto „Formulės-1“ sutarčių pripažinimo tarybą, nusprendusi, kad teisės į šį lenktynininką priklauso BAR.
Negana to, dėl prasto ligšiolinio pasirodymo 2005 metų sezone ėmė klibėti kito šios komandos lenktynininko – Takuma Sato – kėdė. Vis dėlto, japonas yra remiamas vienos iš komandos savininkių ir variklių tiekėjos „Honda“ kompanijos.
D.Coulthardas jau pradėjo derybas
Didžiosios Britanijos leidinys „Autosport“ atskleidė, kad dabar „Red Bull“ komandoje lenktyniaujantis Davidas Coulthardas jau pradėjo derybas su BAR. Teigiama, kad škotą ši ekipa vilioja tapti komandos lyderiu, jei J.Buttonas nuspręstų pereiti į „Williams“. Žurnale rašoma, kad derybos kol kas tik pirminėje stadijoje ir nieko konkretaus nėra sutarta.
„Davidas yra labai patenkintas „Red Bull“ komanda, o jos pajėgumas pranoko visus jo prieš sezoną puoselėtus lūkesčius. Tačiau „BAR-Honda“ yra gamyklinė ekipa, turinti didelį biudžetą, ir jei jis turės galimybę ten lenktyniauti, bus kvaila nesutikti“, – pareiškė leidiniui artimas D.Coulthardui šaltinis.
R.Barrichello gali pasitraukti iš „Ferrari“
Gali būti, kad į BAR lenktyniauti pereis dabar „Ferrari“ komandos antrasis pilotas Rubensas Barrichello. Prieš Kanados GP jis savo galimybes likti italų ekipoje pasibaigus šiam sezonui įvertino tik 50%.
Brazilas gali palikti „Ferrari“ nepaisant to, kad sportininko sutartis tęsiasi iki 2006 metų sezono pabaigos. Manoma, kad italai nori į ekipą pakviesti perspektyvų R.Barrichello kraštietį Felipe Massą, kad šis dar spėtų pasimokyti iš patyrusio Michaelio Schumacherio.
Gandus, susijusius su R.Barrichello perėjimu į BAR, sustiprina ir tai, kad brazilas yra artimas šios komandos sporto vadovo Gilio de Ferrano draugas.
Ä® BAR taikosi ir N.Heidfeldas bei A.Davidsonas
Laisvą vietą BAR gali užimti ir dabar „Williams“ komandoje važiuojantis Nickas Heidfeldas. Jei į jo dabartinę ekipą pereitų Jensonas Buttonas, neabejojama, kad vokiečiui tektų pasieškoti vietos kitur, nes kitas jos lenktynininkas Markas Webberis su ja turi daugiametę sutartį.
Vilties lenktyniauti „Formulės-1“ čempionate, BAR komandos sudėtyje, nepraranda ir jau ne pirmus metus jos bolidus bandantis Anthony Davidsonas. Neseniai jis, toliau laikydamasis savo tikslo, atsisakė lenktyniauti amerikietiškoje „Champ Car“ lenktynių serijoje.
Klausimas, kas taps BAR pilotais 2006 metų sezone šią vasarą greičiausiai bus keliamas dar ne kartą. Vietos šioje komandoje, nepaisant jos prasto pasirodymo šiemet, yra pačios geriausios iš esančių šiuo metu rinkoje.

Komentarai (68)
Misiulis
| 06/18 23:09 Atsakyti
Niu visai noreciau, kad RB atstovautu BARams ir pagaliau islystu is MS seselio...
Carlsbergas
| 06/18 14:58 Atsakyti
labai nemaža rokyruotė būtų tarp pilotų
Glu
| 06/18 12:34 Atsakyti
ateis kiti laikai pamatysim
BUSAS
| 06/17 20:47 Atsakyti
O as girdejau, kad BAR atstovaus Z.Oskutis:)
Teisutis
| 06/17 19:55 Atsakyti
Del Rubiko tai jau seniai visa uzsienio spauda trimituoja kad jis siemet atsiputes ir varo ant Ferrari uztai kad jau seniai susitares su savo senu draugu de Ferranu ir ne Ferrari Massos labai nori o Rubensas meta Ferrarius. Beje del to jis pernai ir neejo i Williams
pavesis
| 06/17 16:07 Atsakyti
idomu cia bus
Ballcius
| 06/17 14:25 Atsakyti
pagyvensim,-pamatysim:)
Raikkonenas
| 06/17 13:42 Atsakyti
Barichello tikrai galėtų savo vietą užleisti Massai..:DD
Faktas
| 06/17 13:14 Atsakyti
Dabar kurkas geresnis duetas yra Webberis ir Nickas. Buttonas cia isvis netinka.
Kimm.
| 06/17 12:47 Atsakyti
nu but rimta Barrichello su DC!
×

TOP naujienos

F-1.lt pulsas