Kimis Raikkonenas: dar neišsiaiškinome sparno lūžimo priežasčių

Kimis Raikkonenas: dar neišsiaiškinome sparno lūžimo priežasčių
logo Rugpjūčio 06 d. 20:14, Sauber

Labai prastas Kimio Raikkoneno rezultatas praėjusiame Didžiosios Britanijos GP etape buvo susijęs ne tik su tuo, kad buvo apgadintas jo priekinis bolido sparnas, bet ir su klaidingais „Alfa Romeo“ komandos veiksmais.

Kai po Daniilo Kvyato avarijos į trasą išvažiavo saugos automobilis, Raikkoneno lenktynių inžinierius pakvietė jį į boksus, bet iš karto suomis gavo ir kitą instrukciją - pasilikti trasoje, nors jis jau tuo metu buvo įvažiavime į boksus. FIA spaudos konferencijoje sporto veterano  paprašė paaiškinti, kas atsitiko ir kodėl sulūžo priekinis sparnas.

Kimis Raikkonenas: „Suprantama, kad šie du epizodai niekaip nesusiję vienas su kitu. Kai mane pašaukė į boksus, trasoje buvo saugos automobilis, o sprendimas pasilikti trasoje buvo priimtas labai vėlai, kai aš jau įvažinėjau į serviso zoną ir tuo momentu jau nieko padaryti nebuvo galima.

Kas atsitiko su priekiniu sparnu, mes iki šiol tiksliai nežinome. Aišku, kad jis sulūžo, bet mes dabar aiškinamės priežastis ir viską tikriname, kad panašios problemos nepasikartotų. Beje, sparno apgadinimas vis tiek neturėjo įtakos rezultatui, taškų mes vis tiek nebūtumėm uždirbę.

Prieš lenktynes aš galvojau, kad šįkart mes turėsime šansą pakovoti dėl vietos pirmame dešimtuke, bet pasikeitus padangas mes paprasčiausiai negalėjome važiuoti tokiu tempu kaip varžovai.

Tai, ką aš kalbėjau praėjusią savaitę, lieka aktualu ir dabar: jei norime pilnai išnaudoti mašinos potencialą, mes turime geriau suprasti jos savybes. Aš iki šiol esu įsitikinęs, kad „Alfa Romeo“ bolidas pakankamai greitas ir gali uždirbinėti taškus. Bet tam reikia viską visada daryti teisingai“.


Komentarai (0)
×

TOP naujienos