Kinijos GP: penktadienio treniruotė Nr. 2 (25)

Kinijos GP: penktadienio treniruotė Nr. 2
logo 2017 Balandžio 07 d. 12:03, Manor

Prieš prasidedant antrajai treniruočių daliai lietus Šanchajuje aprimo, bet trasą uždengė tirštas rÅ«kas. Medicininis sraigtasparnis esant bÅ«tinybei negalėtų nutÅ«pti šalia budinčios ligoninės, todėl antrosios treniruotės pradžią teko atidėti.

Kompensuoti prarasto laiko teisėjai nutarė netaikyti, o po 25 minučių prasidėjo atgalinis laiko skaičiavimas, tačiau techninio aptarnavimo juostoje ir toliau degė raudonas šviesoforo signalas.

Lenktynių direktorius Charlie Whitingas: “Situacija tokia, kad medicininis sraigtasparnis negali nutÅ«pti ligoninės prieigose, o tai yra maždaug 38 km nuo trasos. Virš trasos oro sąlygos yra daugmaž normalios, čia sraigtasparniai skraido, bet nusileisti oro uoste, kuris yra arčiau Šanchajaus centro, negali dėl labai žemo debesuotumo.

Mes turime nuolatinį ryšÄ¯ su oro uostu, informaciją gauname kas 10 minučių, bet jei situacija nepagerės ir rÅ«kas neišsisklaidys iki  15.30 vietos laiku, tai antros treniruotės nebus."

Galiausiai taip ir atsitiko. Pilotai išeidinėjo iš boksų, kad galėtų pasveikinti sirgalius, bet mašinų trasoje žiÅ«rovai taip ir neišvydo.

Paskutinį kartą antrąją treniruotę visiškai atšaukė 2015 metais JAV GP etape, bet tada pirmoje sesijoje pilotai galėjo kur kas daugiau padirbėti nei šiandien Šanchajuje. Penktadienio programa Kinijoje nutrÅ«ko dėl blogo oro, nors šeštadienį lietaus tikimybė yra vertinama vos 10 proc.

 


Komentarai (25)
Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
Senis Albinas
| 04/08 07:25 Atsakyti
Misiulis> Pats truputi svaigsti, sportas yra konkreciai naikinamas tokiom nesamonem.
Black_Death
| 04/08 00:38 Atsakyti
karkiusas > prieš sezoną buvo kalbama, kad šių metinės padangos pagreitins bolidus. aš anonsavau pirma puslapi apie kinijos trasa, gali buti, kad skaiciukai truputėlį netikslūs. aišku 330 ar 350 ar 300 avarijos atveju skirtumo nebėra. Nemėgstu, kai apie tai ką galima išmatuoti kalbama netiksliai. Atsiprašau pradėjau kelti bangas prisiminęs seną nuoskauda, dėl kurios esi nekaltas.offtopic: vienas atseit f1 fanas (kelis kartus per žinias girdėjas laiminčiujų pavardęs) ir juos sulygindamas su dievais ar kaskadininkais, o trasoje lenktyniavimas motociklu laikė ant tiek paprastu dalyku,kaip vaikui sėdėjimas ant šikpuodžio + dar kelia keliuose sumaištį. o į argumentą; asmeniškai aš moto naudoju tik trasoje ir kokia sumaištį keliuose kelia buvimas ir važiavimas trasoje? atsakymas buvo: nu tik nesiteisink, anksčiau ar vėliau suprasi, kad esi kaltas... (čia iš mano asmeninės savybės: neteisybę ir nuoskaudas neužmirštu)
AÅ¡ Vytautas
| 04/07 22:04 Atsakyti
RBR>> berods paskutinį kartą skrido kai Massa į kaktą gavo (taip pat ne per lenktynes)
Misiulis
| 04/07 20:49 Atsakyti
Klounai čia esat verkiantys dėl to malūnsparnio. Yra aiškios FIA taisyklės. Plius nepamirškit, kad dauguma tų saugumo dalykų iniciavo patys pilotai. O kad varžybos įvyktų šeštadienį - 0proc tikimybė.
karkiusas
| 04/07 20:28 Atsakyti
nu pagooglinau ir 335 pasieka kinijoj bent jau q(penktadieni alonso cielus 339 pasieke su mclaren honda!)aisku galejau pagooglint ir parasyt tikslu max speeda bet manau rimtam incidentui lygiai taip pat didelio skirtumo nebus ar 330 ar 350...black_death issivysciusiose valstybese tau ir rase kad neivyko fp nes negalejo skrist malunsparnis tokiom salygom o didele dauguma cia verkia kodel nera pratice myzniai vaziuoja...tai as ir kalusiu ju ka su greituke vaziuot??negali skrist greitosios malunsparnis ir fsio nevaziuoja.pamirskit nebe tie laikai yra nors 0.01% tikimybe kad gali ivykt kazkoks incidentas po kurio reiks mediku malunsparnio o jis skrsit negali nu tai ir nevazioja
Black_Death
| 04/07 20:09 Atsakyti
karkiusas> kaip dažnai šiuolaikiniai 'nitro' "turbo" bolidai pasiekia 350km/h (ar bent 340 ar 335..) greitį?
pagal googlą Čanchajaus top speed 2004 327km/h.
Motociklai ne visada 350 pasiekia, o jie tose pačiose trasose važiuoja truputį greičiau. Nesakau nieko, bet nervina, kai žmonės interpretuoja duomenis pagal save. Man jokio skirtumo, manau ir tau jokio, tai kodėl negalima vartoti panašių skaičių pvz. 'važiuoja apie 330' arba kaip prekybcentrį kainos 399km/h, bet kinijos etapui 49km/h pritaikoma nuolaida. :D
Black_Death
| 04/07 19:52 Atsakyti
Išsivysčiusiose valstybėse įprasta naudoti malūnsparnius, o ne kažkokias atgyvenusias 'greitūškes'
Aš nepriskiriu Briatorei, korėjos sąmokslo nuopelnų.
karkiusas
| 04/07 19:50 Atsakyti
sachmatus jis lygina su 350 km/h vaziuojanciu open wheel bolidu :D lietus 80% sekmadieni neduok dieve panasi situacija kaip Bianchi ir ka su greituke lekt 40km ?
McNerka
| 04/07 19:30 Atsakyti
syki lose sachmatais fisheris ir spaskis.. ant 24 ejimo zaidimas buvo ssustabdytas nes reikjavike pakilo rukas.. teisejas sako - sorry guys bet partija teks atidet neribotam laikui nes sraigtasparniai nekyla ir nesileidzia..
Plentvolis
| 04/07 19:19 Atsakyti
Sean Paul . Tu nebandei Briatores paprasyti ,kad tau kraniuka atsuktu? Nes matau smegenikem mazai kraujuko patenka.
×

TOP naujienos

F-1.lt pulsas