Kodėl Baku trasoje L. Hamiltoną kratė stipriau nei G. Russellą?

Kodėl Baku trasoje L. Hamiltoną kratė stipriau nei G. Russellą?
logo 2022 Birželio 14 d. 13:23, LAT Images for Mercedes-Benz Grand Prix Ltd

Fizinių apkrovų prasme Azerbaidžano GP etapas Lewisui Hamiltonui tapo rimtu išbandymu. Pasaulio vicečempionas labai sunkiai išlaikė sekmadienio lenktynes, sukandęs dantis kęsdamas skausmus.

Tuo tarpo kitas „Mercedes“ pilotas George'as Russellas nei sekmadienį, nei ankstesnėmis dienomis Baku neturėjo didelių problemų. Po lenktynių komanda pripažino, kad du jų bolidai turėjo skirtingas konfigūracijas: Hamiltonui buvo sumontuota daug eksperimentinių detalių, tuo tarpu kai Russello važiuoklė buvo gana konservatyvi.

Pats Lewisas papasakojo kai kurias smulkmenas, apie kokius mazgus ėjo kalba.

„Buvo momentų, kai apskritai nežinojau, ar sugebėsiu išlaikyti bolidą trasoje, - aiškino septyniskart pasaulio čempionas. - Todėl, kad nebuvau užtikrintas, ar pavyks ką nors įžiūrėti važiuojant dideliu greičiu. Keletą kartų rizikavau visai prarasti mašinos kontrolę greituose ruožuose.

Pati kova su bolidu buvo itin sunki. Paskutiniuose 10 ratų pasakiau sau, kad privalau visa tai užbaigti iki galo ir man teks dar kažkiek pakentėti“.

Britų sportininkas pridūrė: „Prisipažinsiu, kad pergyvenu kiekvieną kartą, sėsdamas prie vairo. Turiu pasakyti, kad George'ą važiuojant šįkart ne taip smarkiai kratė kaip mane. Iš tikrųjų, tai daug mažiau. Kvalifikacijoje tiesiosiose aš jam pralaimėdavau po 0,3 sek. Mano bolide buvo eksperimentinės detalės ir kitokia galinė pakaba. Dabar galiu drąsiai tvirtinti – ji yra neteisinga“.

Hamiltonas pažymėjo, kad vargu ar tokia situacija patiks kam nors iš peletono: „Mes svarstėme tai su kitais pilotais. Ir priėjome išvados, kad niekas nenorėtų tokio kratymo artimiausius ketverius metus. Esu įsitikinęs, kad komandos su tuo turi kažką daryti“.

Mercedes-AMG Petronas Formula One Team
Komanda: Mercedes-AMG Petronas Formula One Team 2024 sezono taškai: 0
Variklis: Mercedes Važiuoklė: W13
Plačiau
Lewisas Hamiltonas
Pilotas: Lewisas Hamiltonas 2024 sezono taškai: 77
Komanda: Mercedes Amžius: 39 m.
Plačiau
George‘as Russellas
Pilotas: George‘as Russellas 2024 sezono taškai:
Komanda: Mercedes Amžius: 26 m.
Plačiau


Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
×

TOP naujienos

Spėlionės TOP

# Vartotojas Taškai
1. f1a 816
2. Giriby 812
3. mantioras 805
4. Gudas 796
5. Kęstutis Šimkus 794