Kodėl DC atsisakė atstovauti Ferrari (25)

logo 2001 Birželio 28 d. 17:26
Gegužės mėnesio pradžioje buvo skelbiama jog kai kurie pilotai buvo kviečiami atstovauti Ferrari komandai, tačiau visi jie atsisakė.
Atsisakymo priežastis būdavo vienoda - nenorėjo būti Michaelio Schumacherio partneriais komandoje.
Tarp pilotų kviestų į Ferrari buvo minimos Davido Coulthardo, Jacques'o Villeneuve'o bei Juano Pablo Montoyos pavardės. Montoya yra pareiškęs jog niekada neatstovaus komandai kuri nesuteiks jam bent jau lygaus statuso su komandos partneriu.
Michaelis Schumacheris komentuodamas tokį pilotų argumentą teigė: "Aš nesuprantu kodėl konkretūs lenktynininkai atsisako pereiti į Ferrari. Buvo vedamos derybos su Coulthardu, tačiau šis pareiškė jog neatstovaus komandai tol kol ten būsiu aš. Villeneuve'as atsakė tą patį. Tai priežastis slypi manyje ar tame jog kiti nenori pereiti?"
Pats Davidas Coulthardas teigė jog tuo metu kai jam buvoma siūloma atstovauti Ferrari jis atsisakė visai ne dėl Michaelio.
"Kai 1997 metais man pasiūlė pereiti Į Ferrari aš atsisakiau dėl to jog turėjau kontraktą su McLaren. Ir manęs visiškai nejaudino kad mano komandos partneriu bus būtent Michaelis." - teigė Davidas.

Komentarai (25)
| 06/28 18:11 Atsakyti
teip... ir gerai, kad atsisake, nes tik uzdirbinetu pinigus ir neturetu jokiu (nei teoriniu, nei praktiniu) galimybiu pakovoto del titulo.
| 06/28 18:40 Atsakyti
kam ten reikia FERRARI kito piloto,o be to tas coulhardas nieko nesugeba
| 06/28 19:27 Atsakyti
eina jie sh... ir gerai kad atsisake cool !!!!!!!!tik pagadintu ferrari konkurencija, tegul glaudziasi visi jie prie minardi :))))
| 06/28 21:51 Atsakyti
Gerai padre!Lopai ferrari!Mclaren jega!!!!!!!!!!!!
sityr
| 06/28 22:01 Atsakyti
Tony Hawk> Visiskai su tavim sutinku, kad McLaren - ***. Ferrari - nereali komanda.
mantux
| 06/29 08:07 Atsakyti
M.Sh: "Ash nesuprantu, kodel konkretus lenktyninkai atsisako pereiti i Ferrari...", nu chia tai jau aishkiai M.Sh parode, kad Ferrari jam suteikia puikiausias shiltnamio salygas, o be to dar parode ir tai, kad jis jas suvokia kaip savaime suprantama dalyka (nu kad jis vienintelis Ferrari pilotas) ....
Yes
| 06/29 08:43 Atsakyti
Ferrari ideja nebloga (RB tikrai turetu vazhiuoti geriau), bet jie tikri naivuoliai, jei tikejosi, kad i antrojo piloto vieta ateis tikra asmenybe (kaip JV ar DC). Esu tikras, nei uzh jokius pinigus ju nepriversi padlaizhiauti MS ir apsimetineti kad viskas OK, kaip dabar daro Rubinjo. Man asmenishkai kur kas maloniau matyti kaip, tarkim, Villeneuve'as atstovauja vidutinei komandai ir letai, bet uzhtikrintai gerina rezultatus, negu kad butu kietoj komandoj bet turetu praleidineti "pirmaji" (?) pilota.
Casper
| 06/29 09:24 Atsakyti
Reikia buti idiotu,kad eiti kartu su Su tuo Sh...u i viena komanda,kad paskui stovet prie finiso linijos ir laukt kada jis atvazuous,kad galetu praleist.
arz
| 06/29 09:31 Atsakyti
kiek pamenu, kai MS atejo i Ferrari, jie buvo antrame eshalone. Shtai tau boba ir 9vintines, gerino gerino rezultatus ir shtai chempionai 2 metai ir 1 asmenineje. Ir nereikia buti mergaite, irodyk, kad esi neblogesnis nei MS. as su tuo vaziuosiu , o su tuo nevaziuosiu. cia ne shiltnamis, kur sakoma: 0buk geras, gal galetum shiandien pravaziuoti monake?
Yes
| 06/29 10:09 Atsakyti
arz > bliamba, nusibodot... Ir vel apie ta pati, nu tiesiog akis jau bado! arz, pasiskaityk straipsnio "P.Headas siulo nenurashyti DC" commentus (ypach arus'o litanija). Nepatingek apsishviesti.
×

TOP naujienos