Kodėl DC atsisakė atstovauti Ferrari

Kodėl DC atsisakė atstovauti Ferrari
logo 2001 Birželio 28 d. 17:26, F-1.lt
Gegužės mėnesio pradžioje buvo skelbiama jog kai kurie pilotai buvo kviečiami atstovauti Ferrari komandai, tačiau visi jie atsisakė.
Atsisakymo priežastis būdavo vienoda - nenorėjo būti Michaelio Schumacherio partneriais komandoje.
Tarp pilotų kviestų į Ferrari buvo minimos Davido Coulthardo, Jacques'o Villeneuve'o bei Juano Pablo Montoyos pavardės. Montoya yra pareiškęs jog niekada neatstovaus komandai kuri nesuteiks jam bent jau lygaus statuso su komandos partneriu.
Michaelis Schumacheris komentuodamas tokį pilotų argumentą teigė: "Aš nesuprantu kodėl konkretūs lenktynininkai atsisako pereiti į Ferrari. Buvo vedamos derybos su Coulthardu, tačiau šis pareiškė jog neatstovaus komandai tol kol ten būsiu aš. Villeneuve'as atsakė tą patį. Tai priežastis slypi manyje ar tame jog kiti nenori pereiti?"
Pats Davidas Coulthardas teigė jog tuo metu kai jam buvoma siūloma atstovauti Ferrari jis atsisakė visai ne dėl Michaelio.
"Kai 1997 metais man pasiūlė pereiti Į Ferrari aš atsisakiau dėl to jog turėjau kontraktą su McLaren. Ir manęs visiškai nejaudino kad mano komandos partneriu bus būtent Michaelis." - teigė Davidas.


Komentarai (0)
Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
×

TOP naujienos

Spėlionės TOP

# Vartotojas Taškai
1. Andrius/Loreta 0
2. molinis_e 0
3. Aušrius Kučinskas 0
4. tukas21 0
5. monkeyking 0