Kodėl DC atsisakė atstovauti Ferrari (25)

logo 2001 Birželio 28 d. 17:26
Gegužės mėnesio pradžioje buvo skelbiama jog kai kurie pilotai buvo kviečiami atstovauti Ferrari komandai, tačiau visi jie atsisakė.
Atsisakymo priežastis būdavo vienoda - nenorėjo būti Michaelio Schumacherio partneriais komandoje.
Tarp pilotų kviestų į Ferrari buvo minimos Davido Coulthardo, Jacques'o Villeneuve'o bei Juano Pablo Montoyos pavardės. Montoya yra pareiškęs jog niekada neatstovaus komandai kuri nesuteiks jam bent jau lygaus statuso su komandos partneriu.
Michaelis Schumacheris komentuodamas tokį pilotų argumentą teigė: "Aš nesuprantu kodėl konkretūs lenktynininkai atsisako pereiti į Ferrari. Buvo vedamos derybos su Coulthardu, tačiau šis pareiškė jog neatstovaus komandai tol kol ten būsiu aš. Villeneuve'as atsakė tą patį. Tai priežastis slypi manyje ar tame jog kiti nenori pereiti?"
Pats Davidas Coulthardas teigė jog tuo metu kai jam buvoma siūloma atstovauti Ferrari jis atsisakė visai ne dėl Michaelio.
"Kai 1997 metais man pasiūlė pereiti Į Ferrari aš atsisakiau dėl to jog turėjau kontraktą su McLaren. Ir manęs visiškai nejaudino kad mano komandos partneriu bus būtent Michaelis." - teigė Davidas.

Komentarai (25)
Raikkonen14
| 03/10 19:41 Atsakyti
O veltui atsisake būtų daugiau pasiekęs nei dabar.
linast.
| 04/21 00:02 Atsakyti
saunuoliai kad atsisake, tikrai nebutu vianodos galimybes su shumiu.....
Evka
| 07/11 20:19 Atsakyti
Casper'ai tu kvailys . Ka cia nupezi , kad kitiem reikia laukt . 1 karta ir tas jau pamirstas. Akutes ir ausutes prasitrink !!!!!!
Evka
| 07/11 20:16 Atsakyti
Mclaren shudas !!!!!! Priimdami Coultharda Ferrari galejo pasigadinti savo gera varda nes Coultgardas nieko nemoka !!!!!!
AF1
| 07/02 20:15 Atsakyti
MS>
O nepagalvojai, kad jis Herberta dedavo ir ne tik del meistriskumo, o todel kad nuo tam tikro GP Herbertui neleido pasiziuret telemetrijos duomenu!!!

Aisku jis Herberta ir taip dedavo, bet...
| 07/01 16:40 Atsakyti
Eikit jus visi gaidziai esat nieko nesuprantat apie f1 tai geriau patylekit
Ilgas
| 07/01 12:50 Atsakyti
Eiti buti antram???? Nesamone!!!
Disco
| 07/01 11:13 Atsakyti
Karocia, MS visada augo ir augs šiltnamyje... Viskas jau senai matosi... Slidinėjimai Alpėse, remia Ferrari... Jei Ferrari Rubinjo stumtų taip kaip Shumi, tai 100% Rubinjo jį padėtų... Vilneuve'as tuo labiau... Jis net Hillą dėdavo tą sezoną, kai jis čempijonu tapo... Savo pirmose lenktynėse Vilneuve finišavo 2-as, tik prie finišo praleidęs Hill'ą... Kurisa komandos narys laimės rungtynes daugiausiai priklauso nuo komandos strategų ir vadovų.
geluonis
| 06/30 17:43 Atsakyti
Dariuk tu Dariuk tu tikrai ne NAVAS nors tikraiusiai be sito zodzio daugiau nelabai ka ir zinai...o siap jei nori matyt vien balta matai tik balta ir tt. o kad tu sugebi matyt tik viena medalio puse jau seniai pastebejau todel nematau reikalo su tavim diskutuot (abejoju ar apskritai diskusija imanoma su zmogum kuriam visi aplinkui NAVAI)
sekmes gyvenime zmogau
| 06/30 16:43 Atsakyti
pezat jus blogai kad nejo.jei butu ejas ferari butu cooliskiasia komanda visu laiku! !
×

TOP naujienos

F-1.lt pulsas