Komandas nustebino FIA sprendimas

Komandas nustebino FIA sprendimas
logo 2022 Gegužės 18 d. 18:21, Pirelli

Komandų vadovai liko nustebinti FIA sprendimu nepritarti siūlymui nuo kitų metų padidinti sprinto lenktynių skaičių.

Praėjusį mėnesį vykusio F-1 komisijos susirinkimo metu buvo svarstomas siÅ«lymas kitais metais sprinto lenktynių skaičių padidinti nuo trijų iki šešių. Komandos tam pritarė, tačiau FIA palaiminimo tam nesuteikė ir pasiÅ«lė viską dar gerai išanalizuoti.

„McLaren“ vadovas Zakas Brownas teigia, kad per visą tą laiką, kai vadovauja lenktynių skyriui nuo 2016 m., F-1 ir FIA dažniausiai sutardavo dėl daugelio dalykų, tad toks federacijos sprendimas jį nustebino.

„FIA ir F-1, bent jau nuo tada , kai aš esu čia, susirinkimo metu dažniausiai sutardavo dėl daugelio dalykų. Tad manau, kad daugelis tuo metu sėdėję prie posėdžių stalo liko nustebinti tokiu federacijos sprendimu“, - sakė Z. Brownas.

Tiek Z. Brownas, tiek „Mercedes“ vadovas Toto Wolffas mano, kad FIA vis dėlto pritars sprinto lenktynių skaičiaus didinimui, nes nei federacijos vadovas Mohammedas Benas Sulayemas, nei F-1 vadovas Stefano Domenicali tam neprieštarauja.

„Manau, kad sprendimai, kuriuos mes priimame, kartais turi bÅ«ti geriau įvertinami. Neabejoju, kad Stefano ir Mahammedas ras sprendimą. Mohammedui buvo svarbu išgirsti FIA narių nuomonę. Jis tikrai tam neprieštarauja, tiesiog jiems reikia daugiau laiko“, - teigė T. Wolffas.

„Alpine“ vadovo Laurento Rossi teigimu, tik laiko klausimas, kada bus priimtas galutinis sprendimas dėl sprinto lenktynių skaičiaus.

„Manau, kad tai tik laiko klausimas. Gerai, jog visi valdantieji organai bando įsitikinti, jog visų pozicijos sutampa. Nes kai priimamas sprendimas, nebegali trauktis atgal. Džiugu, jog tinkamai atliekame darbą. Bus dar debatų ir namų darbų, bet sprendimas tikrai bus priimtas.“



Komentarai (0)
Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
×

TOP naujienos

Spėlionės TOP

# Vartotojas Taškai
1. blaster 1104
2. Ayrtons 1093
3. tevez 1089
4. berta 1069
5. master f-1 1066