Komandoms nepavyko susitarti dėl pakabos sistemų (15)

Komandoms nepavyko susitarti dėl pakabos sistemų
logo 2017 Vasario 14 d. 07:17, Pirelli
F-1 komandoms nepavyko susitarti dėl bolidų pakabos sistemų, tad bus laukiama galutinio Tarptautinės automobilių federacijos (FIA) sprendimo.
Diskusijos apie kai kurių komandų naudojamas pakabos sistemas prasidėjo po to, kai „Ferrari“ bolidų kūrėjas Simone Resta laišku kreipėsi į lenktynių direktorių Charlie Whitingą dėl sistemų, kurios gali suteikti tam tikrą aerodinaminį pranašumą. Manoma, kad italai taip pasielgė ne norėdami sukurti ir naudoti kažką panašaus, o siekdami išsiaiškinti ar varžovų naudojamos sistemos atitinka taisykles.
C. Whitingas išreiškė nuomonę, jog bet kokia sistema, galinti suteikti tam tikrą pranašumą kintant bolido aukščiui ir jo aerodinaminiam efektyvumui, neatitinka taisyklių.
Teigiama, kad praėjusią savaitę komandų technikos direktoriai buvo susitikę su FIA atstovais aptarti minėtosios temos, bet susitarti nepavyko. Manoma, jog buvo siūlomos įvairios idėjos, tačiau komandų atstovų nuomonės išsiskyrė.
Ekipos dabar lauks naujos techninės direktyvos, kuri turėtų būti paskelbta dar iki pirmųjų F-1 bandymų Barselonoje. Kol kas nėra aišku ar naujoji direktyva įpareigos kai kurias komandas keisti sukurtas pakabos sistemas ar vis dėlto bus galutinai nuspręsta, jog naudojamos sistemos nepažeidžia taisyklių.
Jei dėl naudojamų sistemų ir toliau bus nesutariama, neatmetama galimybė, jog Australijos GP metu kai kurios ekipos gali pateikti protestus.

Komentarai (15)


McNerka
| 2017 Vasario 15 d. 19:46
manau viska isprestu naujas dyzelinis 1 litro V3 variklis be turbo su mechanine 3 greiciu deze bei padidintu maksimaliu svoriu iki 1 tonos.. tai zenkliai sumazintu kastus ir islaidas aerodinamikai bei padidintu kojomis minamu pedalu svarba..
Larensas
| 2017 Vasario 15 d. 19:13
oi, nežinojau, kad čia visi f1 5x čempionai, patys konstravę ir savo bolidus nuo pirmo iki paskutinio varžtelio.
leksas
| 2017 Vasario 15 d. 13:08
Whitingas yra šio sporto vėžys kaip ir Ekletonas, tik gerai kad išlekė dabar, nes iš europos visus etapus būtų iškėlęs į turkmenistanus ir papuasynus visokius, kas f1 visiškai neapsimokėtų
ventilatore di Ferrari
| 2017 Vasario 14 d. 22:52
Laransai, o tu pats kazka sukures, kad galetum kritikuoti?
deivec
| 2017 Vasario 14 d. 20:47
tai as ir sakau...kad FIA jau eilini karta nesugeba valdyti situacijos...turetu buti deadline kada turi buti priimti sprendimai, kad komandos galetu spresti kuriuo keliu eiti ir nebijoti kad vidury sezono pasakys - oi nelegalu...
FIA reikia tokiu paciu pokyciu kaip komercineje puseje dabar ivyko...
deja panasu dar toliau seniai valdys
lordas kechelis
| 2017 Vasario 14 d. 19:15
tai mersai dar praitais metais pristate ta pakaba ir dziaugesi, kad posukiuse bolidas tapo stabilesnis ir greitesnis
Larensas
| 2017 Vasario 14 d. 18:40
skaitai ir žvengi kokie čia ekspertai susirinkę. multiploms reiktų čia pasirankiot, nes patys iki šiol nesugeba nieko panašaus susikurt, todėl cypauja prispausti.

F-1.lt pulsas