Komandos nepatenkintos FIA veiksmais (3)

Komandos nepatenkintos FIA veiksmais
logo Rugsėjo 23 d. 14:13, Pirelli

Visos F-1 komandos liko nemaloniai nustebintos, kai antradienį netikėtai buvo paskelbtas 2023 m. F-1 tvarkaraštis.

Kaip skelbia „The Guardian“, su ekipomis niekas nesikonsultavo apie trigubą savaitgalį JAV, Meksikoje, Brazilijoje, nors tam buvo bÅ«tinas visų dalyvių pritarimas.

Kaip jau buvo paskelbta, kitų metų tvarkaraštį sudarys rekordinis lenktynių skaičius - 24. Čempionatas turėtų sugrįžti į Kiniją. Taip pat ketinama pirmą kartą lenktynes surengti Las Vegase.

FIA tvarkaraštį turėjo paskelbti šiandien, rugsėjo 23 dieną, bet nusprendė tai padaryti iš karto po pasaulio automobilių sporto tarybos sprendimo antradienį. Daugelis tą pačią dieną taip pat sužinojo, kad buvo pasirašyta nauja sutartis su Monaku, nors iki šiol sklido kalbos, jog čempionatas ten gali ir negrįžti.

Dėl logistinių priežasčių, trigubiems lenktynių savaitgaliams už Europos ribų reikalingas visų komandų pritarimas. Tačiau kaip teigiama, FIA nusprendė tvarkaraštį paskelbti niekieno neatsiklaususi, nes manė, jog jam ir taip pritars visos komandos.

Tokiu elgesiu liko nepatenkintos čempionate dalyvaujančios komandos, o vienos iš jų vadovas tokį federacijos elgesį pavadino nepriimtinu.

Pastaruoju metu sklando gandai, kad vis daugėja nesutarimų tarp FIA prezidento Mohammedo bin Sulayemo ir F-1 vadovo Stefano Domenicali. Tiesa, italas tokius gandus neigia, teigdamas, kad su federacijos vadovu bendrauja beveik kasdien.

Jei niekas nepasikeis, kitų metų F-1 sezonas prasidės kovo 5 d. Bahreine ir baigsis lapkričio 26 d. Abu Dabyje.Komentarai (3)
Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
ddt
IP: 839988e | 09/23 18:35 Atsakyti
O ko čia stebėtis? Viskas link to jau seniai linko, ir niekas neslėpė. Amerikos rinka, Amerikos rinka, išimtys amerikiečių lenktynininkui, baisu kad nėra amerikiečių lenktynininkų, Amerikos rinka... Daugiau nelabai kokių kitų naujenų ir girdėjosi.
Heiteris
IP: 8724c84 | 09/23 17:19 Atsakyti
USA, Mexico, Brasil, USA. Tiesiog tiesiog fenomenale, čia Ferrari lygio fail.
lolol
IP: ae918c1 | 09/23 15:29 Atsakyti
Taip visada būna, kai beždžionę pasodini prie vairo. Nesvarbu kiek išsilavinusi, bet beždžionė visada išliks beždžione.
×

TOP naujienos

F-1.lt pulsas