Komandos sutarė bandymus rengti Bahreine

Komandos sutarė bandymus rengti Bahreine
logo Sausio 12 d. 20:06, Daimler

„Formulės-1“ komandos ir FIA sutarė šiemet priešsezoninius bandymus surengti Bahreine. Jie vyks tris dienas, kovo 12-14 d.

Siekiant sumažinti išlaidas, buvo priimtas sprendimas bandymus šiemet rengti ne šešias dienas, kaip buvo įprasta anksčiau, o tris. Tai reiškia, kad trasoje kiekvienas sportininkas praleis tik po pusantros dienos.

Priešsezoninius bandymus anksčiau buvo planuojama rengti Barselonoje. Paaiškėjus, kad pirmosios sezono lenktynės Australijoje atidedamos, komandos sutarė bandymus šiemet rengti ne Ispanijoje, o Bahreine.

Bandymai baigsis iki sezono pradžios, kuris prasidės taip pat Bahreine, likus 2 savaitėms arba 11 dienų iki pirmųjų treniruočių.

Komandos svarstė galimybę surengti bandymus savaitę prieš pirmąsias lenktynes. Bet tokiam sprendimui bÅ«tų prireikę pakoreguoti sporto reglamentą, kuriame dabar nurodoma, jog paskutiniai bandymai turi baigtis iki sezono pradžios likus mažiausiai 10 dienų.

Daugelį komandų tenkino mažesnis laiko tarpas tarp bandymų ir pirmųjų lenktynių, bet tokiai idėjai nepritarė „McLaren“, kuri vienintelė iš dalyvių po praėjusio sezono pakeitė variklių tiekėją.

Kadangi bandymai bus surengti vėliau, komandos galės ilgiau dirbti ruošdamos naujus bolidus. Pagal ankstesnį planą, jei bandymai bÅ«tų vykę Barselonoje, ekipos bÅ«tų turėjusios automobilius išsiųsti į Ispaniją vasario 28 dieną. Dabar bolidai su visa kita įranga į Bahreiną vėliausiai iškeliaus kovo 5 dieną.

Tiesa, yra ir neigiamų dalykų. Kadangi bandymai vyks toliau nuo daugelio komandos bazių, iškilus rimtesnėms problemoms prireiks daugiau laiko atsigabenti reikiamas detales į Sakhiro trasą.

Po bandymų Bahreine komandos galės išnaudoti filmavimams skirtas dienas, kurių metų su bolidu pilotas negali įveikti daugiau nei 100 km.

Paskutinį kartą priešsezoniniai bandymai Bahreine buvo surengti 2014 metais, kuomet komandos pirmą kartą išbandė bolidus su hibridiniais varikliais.


Komentarai (0)
×

TOP naujienos

F-1.lt pulsas