Po šeštadienį įvykusio farso, komandos vienbalsiai sutarė atsisakyti naujojo kvalifikacijos formato.
Tokį sprendimą ekipų vadovai priėmė sekmadienį surengto susirinkimo metu. F-1 čempionato dalyvės nusprendė, kad nuo kito etapo, Bahreino GP, turėtų būti naudojamas senasis kvalifikacijos formatas.
Komandų priimtą sprendimą dar turi patvirtinti Strategijos grupė bei F-1 komisija. Vėliau taisyklių pokyčius bus siūloma patvirtinti Pasaulio automobilių sporto tarybai. Manoma, kad tai tik formalumas ir jau nuo kito etapo bus naudojamas senasis kvalifikacijos formatas.