Komandos sutarė grįžti prie senojo kvalifikacijos formato

Komandos sutarė grįžti prie senojo kvalifikacijos formato
logo 2016 Kovo 20 d. 11:59, Pirelli
Po šeštadienį įvykusio farso, komandos vienbalsiai sutarė atsisakyti naujojo kvalifikacijos formato.
Tokį sprendimą ekipų vadovai priėmė sekmadienį surengto susirinkimo metu. F-1 čempionato dalyvės nusprendė, kad nuo kito etapo, Bahreino GP, turėtų būti naudojamas senasis kvalifikacijos formatas.
Komandų priimtą sprendimą dar turi patvirtinti Strategijos grupė bei F-1 komisija. Vėliau taisyklių pokyčius bus siūloma patvirtinti Pasaulio automobilių sporto tarybai. Manoma, kad tai tik formalumas ir jau nuo kito etapo bus naudojamas senasis kvalifikacijos formatas.

Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
×

TOP naujienos

F-1.lt pulsas