Korėjos GP vis dar kelia abejonių

Korėjos GP vis dar kelia abejonių
logo 2010 Rugpjūčio 25 d. 09:56, 5LiveF1
Iki „Formulės-1“ lenktynių Pietų Korėjoje likus vos dviems mėnesiams, Yeongamo trasoje vis dar nepaklotas asfaltas ir nepastatyti apsauginiai barjerai, skelbia ispanų „As“.
Internete buvo paskelbta esą prieš savaitę padaryta žiedo statybų nuotrauka, į kurią pažiūrėjus sunku patikėti, kad arena bus, kaip žadėta, rugsėjo pradžioje bus atidaryta, o spalio pabaigoje čia vyks lenktynės.
Korėjos GP organizatoriams neužteks tiesiog per likusį laiką baigti trasos statybas – 5,62 km ilgio žiedą, likus bent kelioms savaitėms iki lenktynių, turės patikrinti ir sertifikuoti Tarptautinės automobilių federacijos (FIA) specialistai.
Trasos šeimininkai jau pripažino, kad statybos, tarimai dėl prastų oro sąlygų, šiek tiek vėluoja, tačiau pažadėjo arenos duris atverti jau rugsėjo 5 d. Tuomet ir turėtų paaiškėti, ar „Formulės-1“ cirkas šiemet tikrai lankysis Pietų Korėjoje.
Kol vis dar vyksta realios Yeongamo trasos statybos, „F1 2010“ žaidimą kuriantys „Codemasters“ specialistai jau sėkmingai suprojektavo žiedą virtualioje erdvėje. Žemiau pateikiame jų išplatintą vaizdo įrašą.


Komentarai (0)
Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
×

TOP naujienos

F-1.lt pulsas

Spėlionės TOP

# Vartotojas Taškai
1. smash1981 0
2. Raime 0
3. Rimantas Sagatas 0
4. Mindaugas Riškus 0
5. Simas Gendvilas 0