L. Hamiltonas atvyks į FIA apdovanojimų ceremoniją

L. Hamiltonas atvyks į FIA apdovanojimų ceremoniją
logo 2023 Gruodžio 08 d. 09:00, FIA

Šiandien 21 val. Lietuvos laiku Azerbaidžano sostinėje Baku prasidės iškilminga apdovanojimų ceremonija, kurioje bus pagerbti visų lenktynių serijų, kurios vyksta su FIA vėliava, nugalėtojai ir prizininkai.

Svarbiausiu vakaro įvykiu taps Maxo Verstappeno apdovanojimas už pergalę „Formulės-1“ pasaulio čempionate 2023 metais ir Konstruktorių taurės įteikimas „Red Bull“ komandai. Pagal galiojanti Sportinį reglamentą apdovanojimų ceremonijoje privalo dalyvauti ne tik čempionai, bet ir antros bei trečios vietų laimėtojai pagal sezono rezultatus.

Sergio Perezo dalyvavimas ceremonijoje, kuris šiemet tapo vicečempionu, niekam abejonių nekėlė, tuo tarpu Lewiso Hamiltono, laimėjusio trečią vietą, dalyvavimas buvo su klaustuku.

Esmė tame, kad 2021 metais, kai Hamiltonas baigė sezoną antroje vietoje, jis neatvažiavo į apdovanojimus protestuodamas prieš FIA lenktynių direktoriaus Michaelo Masi veiksmus per finalines lenktynes Abu Dabyje. Už tai, kad nedalyvavo apdovanojimuose, Lewisas buvo nubaustas 50 tūkst. dolerių bauda.

Vakar „Mercedes“ komanda patvirtino, kad L. Hamiltonas atvyks į Baku ir dalyvaus „FIA Gala“ ceremonijoje.Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
×

TOP naujienos

F-1.lt pulsas

Spėlionės TOP

# Vartotojas Taškai
1. Darius Linkevicius 1859
2. Beržas 1833
3. Tadas Misevičius 1828
4. regdal 1825
5. gytisz 1821