L. Hamiltonas griežtai sukritikavo FIA: tai nepriimtina (7)

L. Hamiltonas griežtai sukritikavo FIA: tai nepriimtina
logo 2023 Gruodžio 08 d. 21:45, Mercedes-Benz Grand Prix Ltd

Po poros metų pertraukos Gala apdovanojimuose dalyvaujantis daugkartinis čempionas Lewisas Hamiltonas nusprendė sukritikuoti FIA. „Mercedes“ atstovui nepatiko organizacijos pradėtas tyrimas dėl galimo jo ekipos vadovo Toto Wolffo bei jo sutuoktinės Susie Wolff interesų konflikto.

„Buvo sunki savaitė. Apmaudu matyti, jog valdymo organas suabejojo viena iš labiausiai neįtikėtinų moterų lyderių, iš tų, kokias kada nors esame turėję. Susie sąžiningumu buvo abejojama be jokių klausimų ir be jokių įrodymų. Tiesiog nepriimtina, kad galiausiai jie tiesiog tepasako „atsiprašau“.

Sporte turime daugybę puikių žmonių ir visi jie atlieka nuostabų darbą. Pastoviai kovojome dėl žmonių įvairovės, bet panašu, jog FIA vadovybėje yra žmonių, kurie tarytum blokuoja mÅ«sų kiekvieną žingsnį į priekį, jie bando mus patraukti atgal. Ši situacija privalo pasikeisti.

Tai yra pasaulinis sportas ir mes turime puikią galimybę tapti pokyčių lyderiais. Mes turime pareigą užtikrinti, jog šis sportas judėtų tinkama kryptimi. Kaip sakiau, daug žmonių atlieka puikų darbą, tačiau norint judėti tinkama kryptimi, reikia dar daugiau pokyčių“, - sakė L. Hamiltonas.

Veteranas tuo pačiu negailėjo pagyrų T. Wolffui.

„Toto yra nuostabus lyderis. Pažįstu jį seniai, o prie komandos mes prisijungėme tuo pačiu metu. Mums abiem tai buvo įdomi kelionė. Kartu matėme kaip auga komanda, kaip progresuoja visa organizacija. Jis neprarado nei uncijos savo konkurencingumo ir iki šiol yra labai konkurencingas.

Jis yra toks vadovas, su kuriuo galima bendrauti. Žmonės gali prie jo prieiti ir pasišnekėti. Jam metai taip pat buvo nelengvi. Nelengva buvo mums visiems, nes yra sunku, kai ne viskas pavyksta taip, kaip norisi. Tačiau galiu pasakyti, jog Toto nuolat daro pažangą tiek kaip specialistas, tiek kaip žmogus“, - kalbėjo britas.Komentarai (7)
Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
Fui lh
IP: c949a30 | 12/08 22:20 Atsakyti
Kaip nusibodo šitas verksnys ir visa jo komanda 🙈
ivan durak
IP: 55095ec | 12/09 11:30 Atsakyti
/\ ̄ \
|      )
\  __ ノ\
 \  _ノ\
  \ ノ \
   \ ノ \
    \ノ\/ ̄\
   / ̄\ \_/
   \_/
f1 pedrilos netrinkint komentaru
VR57
IP: 3d8acbd | 12/09 06:50 Atsakyti
vel kasyte ašarose
SliMMaz
IP: 5202f81 | 12/08 22:20 Atsakyti
Kad pradejo tyrima normalu, bet keistas kitas dalykas. FIA is pradziu gi skelbe, kad kazkuri komanda i juos kreipesi, bet pacios komandos pareiske, kad nieks niekur nesikreipe. Tai arba visi uzstojo vargsa vilka, kuom sunku patiket piraniju klube, arba FIA apsimelavo. Ir antras varijantas facepalm tokiam lygyje. Horneris irgi ciesalas, vaiku darzelis ir ne perkeltine prasme
mrf
IP: a3332ff | 12/09 22:12 Atsakyti
Fui lh
12/08 22:20

Kaip nusibodo šitas verksnys ir visa jo komanda 🙈

ko čia verki?
Helis
IP: 7d58bd4 | 12/09 13:56 Atsakyti
Stop playing the Gender Card, or draw 25.
Lewis: *draws 25*
mirkam
IP: cdc89c5 | 12/09 09:19 Atsakyti
SliMMaz
12/08 22:20

Kad pradejo tyrima normalu, bet keistas kitas dalykas. FIA is pradziu ... skaityti daugiau

Gali būti, kad kažkuri komanda kreipėsi į FIA už iždarų durų, neoficialiai, kad nesulauktų pasekmių. Bet kai FIA raštiškai oficialiai kreipėsi į komandas, niekas nenorėjo priimti atsakomybės už MB puolimą, nes tai tirėtų būti pačios FIA pareiga, bet jie to vengia. Pvz kai Sainz gavo bauda, kad per šulinį pervažiavo, vyko ta pati istorija. FIA kreipėsi į komandas, šios nubalsavo, bet viešai nenorėjo įsivardyt (viau prisipažino TOTO) . Gaunasi, kad info yra, bet nieks nenori prisiimti atsakomybės. Atsakomybę turėtų prisiimti FIA, bet F1 ši organizacija neturi svertų. Net kai būna per lenktynes tūkstantis trasos ribų pažeidimų (užfiksuota davikliais), FIA nežino, ką su tuo daryti. Vieną krtą nubaudė, tai kilo masinis nepasitenkinimas. Yra kaip yra. Tiesiog skysta ten su taisyklių taikymu, nes reikia įtikti visiems.
×

TOP naujienos

F-1.lt pulsas

Spėlionės TOP

# Vartotojas Taškai
1. booraz 0
2. Aurimas8908 0
3. molinis_e 0
4. Aušrius Kučinskas 0
5. tukas21 0