L. Hamiltonas: kilti rikiuote aukštyn bus sunku (3)

L. Hamiltonas: kilti rikiuote aukštyn bus sunku
logo Spalio 09 d. 17:12, Daimler AG

Čempionate pirmaujantis Lewisas Hamiltonas nesitiki lengvos kovos rytoj Turkijoje vyksiančiose lenktynėse.

Britas buvo greičiausias šiandien Stambulo trasoje surengtoje kvalifikacijoje ir iškovojo „pole“. Bet už tai, jog jo bolide komanda pakeitė variklį, sportininkas rytoj vyksiančias varžybas turės pradėti iš 11-os pozicijos.

„Šiandien buvo tikrai sudėtinga. Trasoje vis dar buvo šlapių vietų, tad sušildyti padangas, ypač pirmame rate, tikrai nebuvo lengva“, - pasakojo L. Hamiltonas.

„Bet komanda šiandien tikrai puikiai padirbėjo. Trasoje pasirodėme tinkamu metu. Rytoj bus sunku, bet padarysiu viską, kad pasiekčiau kuo geresnį rezultatą.“

Beveik visi sportininkai, išskyrus Yukį Tsunodą ir Sebastianą Vettelį, rytojaus lenktynes pradės su tokios pačios sudėties padangomis kaip ir L. Hamiltonas. Britas mano, kad bÅ«tent dėl to kilti rikiuote aukštyn bus sunku.

„Lenkti tikrai nebus lengva. O mes, kaip ir daugelis kitų, startuosime su tokiomis pačiomis padangomis. Tad įsivaizduoju, kad kilti rikiuote aukštyn bus tikrai sunku. Matėme kas nutiko su Maxu Sočyje, kai jis pakilo iki šeštos vietos. Bet čia turime ilgą tiesiąją, tad pažiÅ«rėsime ką pavyks nuveikti. Tikiuosi, kad sirgaliai rytoj pamatys įdomias lenktynes.“

"Istanbul Park", Stambulas
Trasa: "Istanbul Park", Stambulas (Turkijos GP)
Ilgis: 5,338 km Ratų skaičius: 58
Plačiau

Komentarai (3)
Ffanas1
IP: 555f734 | 10/09 17:53 Atsakyti
Su tokia greičio persvara galima ir apie pergalę, galvoti. Nebent per ilgai lenks ar startas bus nesėkmingas. Bet kuriuo ateju, podiumas.
Aa
IP: 027beeb | 10/09 17:38 Atsakyti
Ilga tiesioji plius mersu si savaitgali kosminis greitis tiesiosiose ir posukiuose manau vercia kitaip galvot
fnatic
IP: ae77a09 | 10/09 17:18 Atsakyti
Kaip tik naudojančius raudonas padangas būtų sunku lenkti. O dabar visi naudos tas pačias padangas, važiuos varžovai kiek bolidas leidžia, o ne kiek raudonos prideda greičio išvažiuojant ir vėliau stabdant. Todėl salygos pergalėj - rytoj idealios.

Hammer Time!
×

TOP naujienos

F-1.lt pulsas