L. Hamiltonas: Las Vegaso GP užtildė kritikus

L. Hamiltonas: Las Vegaso GP užtildė kritikus
logo 2023 Lapkričio 19 d. 10:32, Mercedes-Benz Grand Prix Ltd nuotr.

Daugkartinis čempionas Lewisas Hamiltonas Las Vegaso GP užėmė septintą vietą. Po lenktynių britas teigė, jog žmonės, kurie abejojo tuo, kad šis etapas apskritai yra reikalingas, klydo.

„Buvo tikrai sudėtingos lenktynės. Startavau su kietomis padangomis, todėl pradžia buvo labai nelengva. Gavau didelį smūgį iš kažko, kas važiavo už manęs. Manau, kad tai buvo Carlosas Sainzas. Stengiausi neatsitrenkti į apsisukusius automobilius. Dėl šios priežasties kritau penkiomis ar šešiomis pozicijomis.

Vėliau tiesiog stengiausi susigrąžinti tai, kas prarasta. Jaučiausi puikiai, padangos dirbo gerai, o lenktynių tempas buvo stiprus. Vėliau įvyko susidūrimas su Oscaru Piastriu, sunku pasakyti, kas tiksliai ten nutiko.

Bendrai tai buvo puikios lenktynės su daug puikių lenkimo galimybių. Manau, kad visi, kurie neigiamai vertino savaitgalį, sakydami, kad viskas bus tik šou ir taip toliau, pakeitė nuomonę. Vegasas įrodė, kad jie visi klydo“, - sakė L. Hamiltonas.Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
×

TOP naujienos

Spėlionės TOP

# Vartotojas Taškai
1. Giriby 1354
2. Tadas Misevičius 1347
3. Darius Linkevicius 1336
4. Kęstutis Šimkus 1334
5. f1a 1332