L. Hamiltonas: mano sutartį sudaro daugiau nei 200 puslapių

L. Hamiltonas: mano sutartį sudaro daugiau nei 200 puslapių
logo 2023 Spalio 01 d. 19:51, Mercedes-Benz Grand Prix Ltd nuotr.

Mercedes“ legenda Lewisas Hamiltonas vasaros pabaigoje pratęsė sutartį su komanda dar dvejiems metams. Nors derybos truko gana ilgai, pusės visuomet tvirtino, jog sutartis nepasirašoma, kadangi norima nušlifuoti visas detales ir susitarti dėl tokių dalykų kaip rinkodara.

Dabar komentuodamas savo naująją sutartį L. Hamiltonas teigė, jog pati kontrakto apimtis praktiškai primena knygą, todėl vien ją perskaityti užtrunka nemažai laiko.

„Žinoma, kad aš nuodugniai skaičiau savo sutartį. Be jokios abejonės, aš noriu tiksliai žinoti, kas yra parašyta mano darbo sutartyje. Anksčiau mano kontraktą sudarė maždaug 80 puslapių, o dabar sutartis apima daugiau nei 200 puslapių, tad mano sutartis praktiškai yra knyga. Tam kad perskaitytum tokį dokumentą, tikrai reikia laiko“, - sakė L. Hamiltonas.

Primename, jog, pasirašęs naują kontraktą, L. Hamiltonas susigrąžino brangiausiai apmokamo lenktynininko statusą. Šiame sezone jis priklausė „Red Bull“ veidui Maxui Verstappenui.Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
×

TOP naujienos

F-1.lt pulsas

Spėlionės TOP

# Vartotojas Taškai
1. Darius Linkevicius 1859
2. Beržas 1833
3. Tadas Misevičius 1828
4. regdal 1825
5. gytisz 1821