L. Hamiltonas nenori kalbėtis su S. Vetteliu (20)

L. Hamiltonas nenori kalbėtis su S. Vetteliu
logo 2017 Birželio 27 d. 07:15, Daimler

Mercedes“ pilotas Lewisas Hamiltonas kol kas nerodo jokio noro kalbėtis su „nepagarbiai pasielgusiu“ Sebastianu Vetteliu apie tai, kas įvyko Azerbaidžano GP metu.

Britas iki šiol yra nepatenkintas dėl to, jog emocijų nesuvaldęs vokietis lenktynių metu tyčia trenkėsi į jo bolido šoną.

S. Vettelis pažadėjo šią savaitę paskambinti L. Hamiltonui ir viską išsiaiškinti, bet L. Hamiltonas netrykšta noru kalbėtis su „Ferrari“ lenktynininku.

„Visų pirma, jis neturi mano numerio“, - sakė L. Hamiltonas.

„Aš toliau ketinu daryti tai, ką dariau iki šiol - tegul mano darbai trasoje kalba patys už save. Man tai yra visų svarbiausia. Girdėjau ką jis sakė apie incidentą po lenktynių... Yra kaip yra. Tai ne aš po lenktynių baksnojau pirštais į kitus.“

„Taip jau nutiko, nemanau, kad jis pasielgė teisingai. Labiausiai esu nepatenkintas dėl to, jog dėl atsilaisvinusios galvos apsaugos pralaimėjau lenktynes. Likusiose sezono lenktynėse noriu kuo geriau atlikti savo darbą, noriu nugalėti visos likusiose 12 varžybų.“

L. Hamiltonas netiki kalbomis, kad S. Vettelis Baku trasoje vykusiose lenktynėse į jį atsitrenkė netyčia.

„Esame pasaulio čempionai, geriausi lenktynininkai pasaulyje. GalbÅ«t važiuodamas įprastu automobiliu ir mosikuodamas ranka pro langą gali netyčia pasukti į šoną. Bet lenktynių trasoje mes tokių dalykų nedarome. Lenktyniaujame ne vienerius metus. Tiesiog trasoje taip niekas nesielgia.“


Komentarai (20)
Padas
| 06/28 09:49 Atsakyti
Va tau ir cempionas, nenori issiaiskint santykiu, gal bijo kad pokalbio metu neapsiverktu :D dabar eik ir isiverk dar viena auskara, moli!
greitas_kaip_briedis
| 06/28 07:25 Atsakyti
Lochelis, pernai Rozbergui toki bajeri buvo iskretes, turbut visi senei pamirsot. Dabar Sebui eile atejo. Verkslena dar. Ragai reperiui butu, su Sebu vaziuotu vienoje komandoje.
Wanted
| 06/27 23:21 Atsakyti
manau, f-1 savininkai atsisakys planu del moter7 f-1, kam ju reikia kai turim sitas dvi "princeses".. ir dar vadinasi cempionai..
Gintautas Stankevicius
| 06/27 21:29 Atsakyti
kai padarai taip, kad konkurentas pameta protą, kam jau čia kalbėtis....
kipshas999
| 06/27 16:56 Atsakyti
Vargselis isizeide Liusiukas,ignora veteliui iki sezono pabaigos...artistas is sudegusio teatro 🤣🤣🤣
Kiborgas
| 06/27 14:28 Atsakyti
Sidabriniame kampe 175 cm ir 66kg svorio kovotojas, o raudonajame kampe 176 cm ir 62kg kovotojas. Vau, titanų dvikova :))) Užplaks liežuviais vienas kitą negyvai :)))
Kukurys
| 06/27 14:18 Atsakyti
zexel hamis boksa lankes,del pasimosikavimais kumsciais butu i vienus vartus
zexel
| 06/27 13:50 Atsakyti
Hamiltonas pakankamai kategoriškai pasakė - „Jeigu jis nori įrodyti, kad yra vyras, santykius turėtų aiškintis išlipęs iš bolido akis į akį. Manau, kad jo elgesys šios dienos lenktynėse daug ką apie jį pasako.“ Nesvarbu kaip pasibaigė tas incidentas, Hamiltonas pats pasisakė už betarpišką išsiaiškinimą (nebūtinai tai turi būti mosavimas kumščiais), o dabar jau visiškai ignoruoja.
D.H.
| 06/27 11:35 Atsakyti
zexel> siaip idomu, ar gi sunku suprasti ka Hamis turejo omeny. Ogi paprasta, reikejo ne i sona bolido baksnoti, o ateiti ir isiaiskinti po lenktyniu. Bet dabar pasak taves drasusis Vetelis paskambins teleponu, o visas persigandes Hamis bijos atsiliepti. Muset Hamis net kitam GP nepasirodys is baimes :D
Smaragdas
| 06/27 11:30 Atsakyti
RBR geras tavo pastebėjimas kaip mergaitės, tu padarei tą , o tu aną , kuo daugiau tokių incifentų tuo smagiau žiūrovui
×

TOP naujienos

F-1.lt pulsas