L. Hamiltonas: nesuprantame, kaip galima elgtis, o kaip – ne

L. Hamiltonas: nesuprantame, kaip galima elgtis, o kaip – ne
logo 2021 Lapkričio 20 d. 20:51, Daimler AG

Penktadienį Katare įvyko lenktynininkų konferencija dalyvaujant FIA lenktynių direktoriui Michaelu Masi. Tarp kitų klausimų buvo svarstomas ir epizodas per San Paulo GP, kuomet Maxas Verstappenas gynėsi nuo Lewiso Hamiltono atakos ir abu sportininkai atsidūrė už trasos ribų.

Per šeštadienio konferenciją po kvalifikacijos L. Hamiltonas papasakojo, kad pilotai prašÄ— M. Masi paaiškinti, kaip ateityje teisėjai vertins panašius incidentus, tačiau aiškaus atsakymo negavo.

„Klausimas nebuvo išaiškintas, - kalbėjo L. Hamiltonas. - Mums tik sakė, kad skirtingi teisėjai priims nevienodus sprendimus. Mums pasakė, kad jei Brazilijoje bÅ«tų kiti teisėjai ir sprendimas galėjo bÅ«ti kitoks.

Visi lenktynininkai, išskyrus Maxą, prašÄ— paaiškinti, kaip galima veikti trasoje, o kaip – ne, bet mes iki šiol to nesuprantame. Be to, iki šiol iki galo nėra aiškios Losailo trasos ribos. Aišku tik viena: lenkiant negalima keturiais ratais išvažiuoti už baltos linijos.

Viskas, ko mes prašÄ—me, tai teisėjus elgtis nuosekliai priimant sprendimus. Jei konkretus sprendimas buvo priimtas praėjusiose lenktynėse, tai ir kitose pasikartojus tai pačiai situacijai, sprendimas turi bÅ«ti analogiškas. Toks variantas mus tenkintų“.

Lewisas Hamiltonas
Pilotas: Lewisas Hamiltonas 2024 sezono taškai: 219
Komanda: Mercedes Amžius: 39 m.
Plačiau


Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
×

TOP naujienos

F-1.lt pulsas

Spėlionės TOP

# Vartotojas Taškai
1. Darius Linkevicius 1859
2. Beržas 1833
3. Tadas Misevičius 1828
4. regdal 1825
5. gytisz 1821