L. Hamiltonas: „Pačios sunkiausios lenktynės mano gyvenime“

L. Hamiltonas: „Pačios sunkiausios lenktynės mano gyvenime“
logo 2007 Balandžio 08 d. 15:31, McLaren
Puikią antrąją vietą Malaizijos GP lenktynėse užėmęs „McLaren“ lenktynininkas Lewisas Hamiltonas po finišo tvirtino, kad tai buvo pačios sunkiausios varžybos jo gyvenime.
„Formulės-1“ naujokas puikiai startavo ir iš ketvirtosios vietos pirmuosiuose dviejuose lenktynių posūkiuose pakilo į antrąją. Britas atrėmė „Ferrari“ piloto Felipe Massa atakas, išprovokuodamas jo klaidą, bei atlaikė Kimi Raikkoneną spaudimą beveik visų lenktynių metu.
„Tai buvo pačios sunkiausios lenktynės mano gyvenime. Savo veidrodėliuose matant už savęs du „Ferrari“, du didelius raudonus taškus, ir žinant, kad jie yra šiek tiek lengvesni už tave ir šiek tiek greitesni – buvo labai, labai sunku jų nepraleisti“, - spaudos konferencijoje teigė L. Hamiltonas.
„Felipe (Massa – red. past.) porą kartų bandė atlikti manevrą, tačiau, laimei, sugebėjau jį išprovokuoti per vėlai stabdyti – man pasisekė. Po to turėjau galvoti apie Kimi, persekiojusį mane didžiąją lenktynių dalį“, - aiškino „McLaren“ lenktynininkas.
„Negaliu nusakyti, kaip buvo sunku, karšta kokpite. Vidury lenktynių man pasibaigė vanduo. Darėsi vis karščiau ir karščiau. Gerai, kad buvau šiek tiek atsiplėšęs, tačiau turėjau spausti iki pat galo“, - guodėsi naujokas.
„Komanda puikiai padirbėjo, dirbo viršvalandžius, ilgiau nei kitos ekipos. Jie atliko fantastišką darbą“, - pridurdamas pažymėjo jis.
Šiemet tik debiutuojantis „Formulėje-1“ L. Hamiltonas abejose varžybose, kuriose suspėjo dalyvauti, sugebėjo užlipti ant apdovanojimų pakylos – Australijoje jis finišavo trečias, o čia sugebėjo užimti antrąją vietą.


Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
×

TOP naujienos

F-1.lt pulsas

Spėlionės TOP

# Vartotojas Taškai
1. Darius Linkevicius 2284
2. Valode 2236
3. Beržas 2222
4. mantioras 2220
5. Tadas Misevičius 2218