„
Mercedes“ pilotas Lewisas Hamiltonas nėra sužavėtas F-1 komandų pristatytomis kokpito apsaugos sistemomis. Brito teigimu, pavojus yra svarbi sporto dalis ir tikisi, kad jis niekur nedings.
„Atsisėdęs už bolido vairo žinau kokie pavojai manęs laukia“, – kalbėjo L. Hamiltonas.
„Taip buvo nuo tada, kai man buvo aštuoneri. Nuo pat mažens buvau pasiryžęs rizikuoti. Rizikuoju ne tik aš, bet ir kiti pilotai. Vaikystėje į F-1 pilotus žiūrėjome, kaip į pamišelius, kurie galėjo bet kada mirti. Pavojus yra šio sporto dalis. Jeigu jo neliktų, daugelis galėtų tai daryti. O kokia prasmė lenktyniauti, jei visi tai gali daryti?“
L. Hamiltonas neslepia, kad jam nepatinka nei Barselonoje išbandyta „Halo“, nei „
Red Bull“ pristatyta kokpito apsaugos sistema.
„Jeigu jie tikrai ruošiasi tai daryti, tegul uždaro kokpitą pilnai, kaip lėktuvuose. Tas stiklas atrodo kaip... kažkas panašaus į tai, ką policija naudoja riaušių metu.“
„Matome prieš save gražų, elegantišką F-1 bolidą, tačiau ant jo yra sumontuotas niekam tikęs skydas, naudojamas riaušių metu.“
„Halo“ sistema buvo gera, tačiau naudojant ją Fernando Australijoje nebūtų išlipęs iš bolido. Vis dėlto gerai, kad FIA rimtai žiūri į saugumą ir nenustoja toliau dirbti šioje srityje.“