L. Hamiltonas: „Red Bull“ buvo per greiti (3)

L. Hamiltonas: „Red Bull“ buvo per greiti
logo 2022 Spalio 31 d. 09:49, Pirelli

Lewisas Hamiltonas teigia, kad jis ir jo atstovaujama „Mercedes“ komanda neturėjo galimybės įveikti „Red Bull“ Meksikoje surengtose lenktynėse, nes varžovai tiesiog buvo per greiti.

Britas sėkmingai pradėjo lenktynes su vidutinio kietumo padangomis ir jau pirmame rate iš trečios pozicijos pakilo į antrą. Priešingai nei varžovai, „Mercedes“ savo sportininkams per sustojimus sumontavo kieto mišinio padangas. Ekipa tikėjosi, kad „Red Bull“ pasirinko kitokia taktiką ir stos du kartus. Bet taip neįvyko. Tad Maxas Verstappenas finišavo pirmas, o L. Hamiltonas, atsilikęs daugiau nei 10 sek., liko antras.

„Manau, kad pirmoje atkarpoje buvau labai arti. Tačiau viską vertinant bendrai, lenktynėse jie mums buvo per greiti. Galbūt jie pasirinko geresnę padangų strategiją“, - kalbėjo L. Hamiltonas.

„Nesu tikras, kad kietos sudėties padangos buvo teisingas sprendimas. Maniau, kad turėjome startuoti su minkštos sudėties padangos, bet pasirinkome kitokias padangas. Viskas buvo gerai pirmoje atkarpoje, bet kieto mišinio padangos nebuvo pats geriausias pasirinkimas. Bet kuriuo atveju, sveikinimai Maxui iškovojus pergalę.“

Lewisas Hamiltonas
Pilotas: Lewisas Hamiltonas 2023 sezono taškai: 240
Komanda: Mercedes Amžius: 38 m.
Plačiau


Komentarai (3)
Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
Žilvinas Vanagickas
IP: ce0039d | 11/02 20:34 Atsakyti
N7
10/31 12:00

Reikėjo arba kopinti bulių strategiją arba pakirtinėt,su geltonom ... skaityti daugiau

Man taip pat keistokai atrodė, kad Mercedes nekeitė taktikos net tada, kai nauja taktika būtų menkai rizikinga. Bet būkime realistai - kiek CheatBull norėjo, tiek sekundžių ir įvežinėjo bet kurioje lenktynių stadijoje.
N7
IP: 41fb55c | 10/31 12:00 Atsakyti
Reikėjo arba kopinti bulių strategiją arba pakirtinėt,su geltonom neprastai varė, nuo bulių tik apie pora sek per 20ratų..
kart
IP: ff4c1cb | 10/31 10:37 Atsakyti
Ne taip jau ir gerai tie mersų strategai atrodo, kai reikia vytis, ane? Taip jau yra. Esi lėtesnis - reikia rizikuoti. Rizikuoji - didesnė tikimybė susimauti.
×

TOP naujienos

F-1.lt pulsas